Veiling: Veiling 31 sessie 1

287. Barnsteen hanger en oorbellen

Zilveren ketting met barnsteen hanger en zilveren oorbellen met barnsteen.

26. Lot divers plateel, Goedewaagen

Lot Koninklijk Goedewaagen plateel. Bestaande uit een vaas, bord en drie onderzettertjes, eerste helft 20e eeuw.

291. Lot seventies sieraden

Lot seventies sieraden, onedel.

284. Diverse materialen, lot van 23 stuks diverse sieraden, 20e eeuw

Diverse materialen waaronder zilver, onedel metaal halfedelstenen etc, lot van 23 stuks diverse sieraden 20e eeuw. Bestaande uit: 5 armbanden, 5 halskettingen, 3 paar oorbellen, 2 ringen, 1 paar manchetknopen, 1 hanger, 1 horloge en 5 broches.

125. Kaststel en vazen, Louis Regout Mosa

Kaststel en vazen, Louis Regout, Maastricht begin 20e eeuw.

115. Porseleinen knobbelvazen, Louis Regout Mosa

Porseleinen knobbelvazen, Louis Regout, Maastricht, ca. 1930.

166. Zilver en halfedelstenen etc, lot van 9 stuks diverse sieraden 20e eeuw

Zilver en halfedelstenen etc, lot van 9 stuks diverse sieraden 20e eeuw. Bestaande uit: 1 halsketting, 1 paar oorbellen, 1 ringen, 1 paar manchetknopen, 2 hangers, 3 broches. Alle sieraden zijn als zilver gemerkt of getoetst op zilver.

52. Zilver en halfedelstenen etc, lot van 10 stuks diverse sieraden 20e eeuws

Zilver en halfedelstenen etc, lot van 10 stuks diverse sieraden 20e eeuws. Bestaande uit: 2 armbanden, 2 halskettingen, 4 ringen, 1 paar manchetknopen, 1 broche. Alle sieraden zijn als zilver gemerkt of getoetst op zilver.

288. Broches

Lot met diverse broches.

63. Globe, Prof. Dr. A. Krause

Prof. Dr. A. Krause Nieuwe Handels- en Verkeersglobe. Middellijn 33 cm, schaal 1:38.500.000 en met kompas in de voet. Circa 1930.

40. Hanglamp

Zeskantige koper met geslepen glas hanglamp. Eerste helft 20e eeuw.

42. Horloge Pontiac

Vintage heren horloge Pontiac Simpatico.

67. Koffie-en theeservies, Carl Tielsch Altwasser

Twaalfdelig porseleinen koffie-en theeservies, Carl Tielsch Altwasser. Duitsland, circa 1930.

38. Asbakken en inktpot, Arnhem Holland en Gouda Zuid-Holland

Twee plateel asbakken en een inktpot, circa 1930.

19. Oorkannen, Eskaf

Een paar plateel oorkannen. Eskaf (Eerste Steenwijker Kunst Aardewerk Fabriek), circa 1930.

296. Glazen sculptuur

Gematteerd glazen sculptuur van een steigerend paars.

295. Antieke kaart, provincie Groningen

Ingelijste kaart van de provincie Groningen, Domumium Groeningae I. Peeters.

297. Penningen

Magna Petra penning 1889-1970 in bijbehorend doosje, uitgave Koninklijke Begeer. Hierbij een andere.

298. Tinnen kan

Tinnen kan, Amsing Groningen.

299. Fruitbestek met zilveren heft

Fruitbestek met zilveren heft met parelrand, in originele kist.

144. Theekastje

Eikenhouten theekastje.

286. Servies, Art Deco

Art Deco verzilverd koffie-en theeservies.

159. Jas van kunstbont, Basco USA

Jas van kunstbont, Basco USA, tweede helft 20e eeuw. 65% viscose en 35% coton.

23. Wandborden, Royal Sphinx Maastricht

Twee verschillende wandborden Royal Sphinx Maastricht, een met afbeelding van G. Poggenbeek. Circa 1955.

51. Asbach 'Uralt' Cognac

Asbach 'Uralt' Cognac 3,0 liter, in smeedijzeren flessenhouder.

9725 CT Groningen