52. Zilver en halfedelstenen etc, lot van 10 stuks diverse sieraden 20e eeuws

Zilver en halfedelstenen etc, lot van 10 stuks diverse sieraden 20e eeuws. Bestaande uit: 2 armbanden, 2 halskettingen, 4 ringen, 1 paar manchetknopen, 1 broche. Alle sieraden zijn als zilver gemerkt of getoetst op zilver.

Kavelnummer en naam 52. Zilver en halfedelstenen etc, lot van 10 stuks diverse sieraden 20e eeuws
Veiling Veiling 31 sessie 1

Diverse afmetingen.

Conditie Goede en redelijke conditie.
Huidig bod€ 50
Verkoopprijs € 60
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen