Veiling: Veiling 31 sessie 1

276 - Rotan bureau

Rotan bureau, jaren '60.

Verkocht voor € 30,00

Curiosa € 40 - € 60 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

277 - Pianokruk

In hoogte verstelbare pianokruk. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Curiosa € 20 - € 30 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

278 - Kinderstoel, Rotor Holland

Houten kinderstoel. Jaren '70

Verkocht voor € 20,00

Curiosa € 20 - € 40 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

279 - Beschuitblik

Winkelblik met opschrift beschuit, circa 1930.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

280 - Stoel, Roels

Oranje stoel, gemerkt Roels.

Verkocht voor € 30,00

Design € 60 - € 90 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

281 - Secretaire

Eikenhouten secretaire, mid-century design.

Design € 5 (Startprijs: € 0,00)

Bekijk kavel

282 - Vitrine kast

Houten vitrinekast.

Verkocht voor € 140,00

Curiosa € 200 - € 300 (Minimumbod: € 100,00)

Bekijk kavel

283 - Hout + metaal, Biedermeier theestoof compleet met vuurtest etc. 19e eeuw, Nederland.

Hout + metaal, Biedermeier theestoof compleet met vuurtest etc. 19e eeuw, Nederland. Theestoof compleet met ketel, vuurtest, binnenwerk en vuurtang. Totaal: 5 stuks.

Verkocht voor € 40,00

Antiek € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

284 - Diverse materialen, lot van 23 stuks diverse sieraden, 20e eeuw

Diverse materialen waaronder zilver, onedel metaal halfedelstenen etc, lot van 23 stuks diverse sieraden 20e eeuw. Bestaande uit: 5 armbanden, 5 halskettingen, 3 paar oorbellen, 2 ringen, 1 paar manchetknopen, 1 hanger, 1 horloge en 5 broches.

Verkocht voor € 40,00

Sieraden € 40 - € 100 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

285 - Verzilverde tafelstukken

Een paar verzilverde edelherten op houten voet, dienend als tafelstukken. Circa 1900.

Antiek € 80 - € 160 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

286 - Servies, Art Deco

Art Deco verzilverd koffie-en theeservies.

Verkocht voor € 160,00

Bekijk kavel

287 - Barnsteen hanger en oorbellen

Zilveren ketting met barnsteen hanger en zilveren oorbellen met barnsteen.

Verkocht voor € 30,00

Sieraden € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

288 - Broches

Lot met diverse broches.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

289 - Verplegingsspeldjes

Drie verplegingsspeldjes, een met Wet Ziekenverpleging met ooievaar en twee andere verplegingsspeldjes.

Curiosa € 5 (Startprijs: € 0,00)

Bekijk kavel

290 - Stopwatch horloge, Heuer

Stopwatch horloge, Heuer Supersport.

Verkocht voor € 100,00

Sieraden € 120 - € 200 (Minimumbod: € 60,00)

Bekijk kavel

291 - Lot seventies sieraden

Lot seventies sieraden, onedel.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

292 - Swatches

Uitgebreid lot met diverse horloges.

Curiosa € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

293 - Mascotte Olympische spelen 1992

Cobi knuffel, mascotte officiële Olympische Spelen.

Bekijk kavel

294 - Bitossi paard, Aldo Londi

Een aardewerken paard met twee ruiters. In Rimini Blue, ontwerp Aldo Londi.

Verkocht voor € 80,00

€ 60 - € 80 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

295 - Antieke kaart, provincie Groningen

Ingelijste kaart van de provincie Groningen, Domumium Groeningae I. Peeters.

Verkocht voor € 60,00

Antiek € 60 - € 80 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

296 - Glazen sculptuur

Gematteerd glazen sculptuur van een steigerend paars.

Verkocht voor € 20,00

Kunst € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

297 - Penningen

Magna Petra penning 1889-1970 in bijbehorend doosje, uitgave Koninklijke Begeer. Hierbij een andere.

Verkocht voor € 20,00

Curiosa € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

298 - Tinnen kan

Tinnen kan, Amsing Groningen.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

299 - Fruitbestek met zilveren heft

Fruitbestek met zilveren heft met parelrand, in originele kist.

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

300 - Schaal, A.D. Copier Glasfabriek Leerdam

Een roze glazen schaal, onderzijde gemerkt met monogram.

Verkocht voor € 50,00

Toegepaste kunst € 60 - € 80 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

Ook inbreng gevraagd