Veiling: Veiling 31 sessie 1 Toegpaste kunst 4 - Plateel bloempot, Gouda Holland

4 - Plateel bloempot, Gouda Holland

€ 60 - € 120

Minimumbod: € 30,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Amfora plateel bloempot, decor Iris. Gouda Holland. midden 20e eeuw.

Professioneel gerestaureerd.

Hoogte 22,5 cm en breedte 37 cm.

Toegpaste kunst