Veiling: Veiling 31 sessie 1 Horloges 4 - Plateel bloempot, Gouda Holland

4 - Plateel bloempot, Gouda Holland

€ 60 - € 120

Startprijs: € 30,00

Amfora plateel bloempot, decor Iris. Gouda Holland. midden 20e eeuw.

Professioneel gerestaureerd.

Hoogte 22,5 cm en breedte 37 cm.

Horloges

Log in of registreer een account om dit kavel aan uw favorieten toe te voegen.

Ook inbreng gevraagd