Veiling: Veiling 31 sessie 1

90. Groot Schilderboek, G. de Lairesse (4 delen, 1836)

G. de Lairesse: Groot Schilderboek, of grondig, volledig en beredeneerd onderwijs in de schilderkunst etc. Derde en verbeterde druk. Amsterdam: P. van Rossen, 1836. 4 delen: Eerste deel, eerste en tweede stuk + tweede deel, eerste en tweede stuk. Gebonden in halflinnen met gekartonneerde platten, titelschildje op de rug.

218. Plastiek, Abbering

Plastiek Abbering.

243. Horloges

Lot met verschillende vintage horloges.

196. Antieke tegels

Lot met veertien blauw/witte tegels, 18e en 19e eeuw.

119. Karaffen en dienblad, o.a. Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda

Karaffen en dienblad, o.a. Plateelbakkerij Zuid Holland Gouda , eerste helft 20e eeuw.

53. Accordeon Galanti

Accordeon Galanti in originele koffer. Italië circa 1960.

3. Amfora, plateelbakkerij Zuid-Holland

Aardewerk amfora met decor Corona, plateelbakkerij Zuid-Holland 1920.

83. Sieraden

Lot diverse sieraden.

91. Rembrandt, 100 tekeningen

Rembrandt Harmensz van Rijn Honderd Teekeningen. N.V. Focus Bloemendaal N.H.

112. Divers lot plate

Divers lot plate waaronder een toastrek.

168. Pendule, Kienzle Art Deco

Art Deco pendule, eiken kast met ruitvormige coromandel hout-fineer wijzerplaat. Kienzle Wurtemberg Duitsland, 1930.

195. Theestoof met messing ketel

Theestoof met messing ketel, 20e eeuw.

211. Benen voorouder beeldjes

Benen voorouder beeldjes mogelijk Borneo, Indonesië tweede helft 20e eeuw.

210. Islamitisch druppelflesje

Glazen Islamitisch druppelflesje, circa 600 na Chr.

214. Bronzen VOC munten en munt Batavia

Bronzen VOC munten vanaf 1733 en een Batavia munt.

224. Raamdecoratie

Glazen raamdecoratie gemerkt met monogram.

261. Kroonluchter

Franse bronzen kroonluchter met albasten bollen, eerste helft 20e eeuw.

164. Ladenkast Hindeloopen

Hindeloopen beschilderde ladenkast, tweede helft 20e eeuw.

258. Staande klok, J. Jacobs

Eikenhouten staande klok, wijzerplaat met Arabische cijfers. Gemerkt met metalen plaatje aan de voorkant; J. Jacobs, De Dierenriemstraat 186 Den Haag.

289. Verplegingsspeldjes

Drie verplegingsspeldjes, een met Wet Ziekenverpleging met ooievaar en twee andere verplegingsspeldjes.

282. Vitrine kast

Houten vitrinekast.

103. Typemachine Olympia Traveller de Luxe, Duitsland jaren '70

Draagbare typemachine met bijbehorende kunststof kofferdeksel met handvat. Dit model was ontworpen voor de Olympia Werke nabij Wilhelmshaven, in 1969 door Alfons Boothby en Georges Joseph.

80. Wandlamp en hanglamp met pegels

Wandlamp met pegels en een plafonnière met pegels, tweede helft 20e eeuw.

294. Bitossi paard, Aldo Londi

Een aardewerken paard met twee ruiters. In Rimini Blue, ontwerp Aldo Londi.

219. Eikenhouten bureau met opstand

Eiken gefinneerd bureau met opstand. Grunderzeit circa 1880.

9725 CT Groningen