Veiling: Veiling 31 sessie 1

118. Barometer/thermometer, Mackay

Engelse barometer/thermometer, Mackay Brothers Dundee.

123. Vazen en cachepot, Franz Mehlem, Royal Bonn, Duitsland

Franz Mehlem, Royal Bonn, vazen en cachepot, Duitsland begin 20e eeuw.

145. Drankenkast

Bewerkte Indonesische drankkast.

27. Wandbord Wanli stijl

Wandbord Wanli stijl. Mosa Maastricht, eerste helft 20e eeuw.

25. Vaas, Plateelbakkerij De Rozeboom Den Haag

Vaas van Leendert Anthonie Iseger (1867-1921), Plateelbakkerij De Rozeboom, circa 1920.

16. Wandborden, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Een paar wandborden, decor Rhodian. Plateelbakkerij Zuid-Holland, eerste helft 20e eeuw.

36. Vogelkooi

Messing vogelkooi met twee opgezette vogels, eerste helft 20e eeuw.

13. Plaquette

Aardewerk plaquette met Jugendstil motief.

15. Kandelaren, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Een paar plateel kandelaren, decor Rhodian. Plateelbakkerij Zuid-Holland, circa 1930.

17. Tafelklok, Junghans

Houten tafelklok met Junghans uurwerk en wekker. Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers, circa 1880.

8. Plateel bloempot, Arnhem

Plateel bloempot, Arnhem Holland B.V. Midden 20e eeuw.

9. Plateel vaas, Gouda Holland

Polychroom gedecoreerde vaas. Gemerkt Gouda Holland, tweede helft 20e eeuw.

21. Amfora vazen, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Een paar amfora vazen, Plateelbakkerij Zuid-Holland. Eerste helft 20e eeuw.

22. Lot divers plateel, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Lot divers plateel waaronder vier verschillende vazen en een bord. Plateelbakkerij Zuid-Holland, eerste helft 20e eeuw.

24. Lot divers plateel, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Lot plateel bestaande uit een vaas, kan, dekselpot en kommetje. Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda, eerste helft 20e eeuw.

30. Emaillebord JG Tabak

Emaille reclamebord J.G. Tabak. Jan Gruno tabaksfabrikant te Groningen, circa 1950.

11. Aardewerk vaas, Nienhuis De Distel Amsterdam

Geglazuurde aardewerk vaas, gemaakt bij plateelbakkerij De Distel in Amsterdam (1895-1923). Ontwerp Nienhuis, circa 1905.

20. Amfora vazen, Arnhemse Fayencefabriek

Een paar plateel amfora vazen, Arnhemse Fayencefabriek. Eerste helft 20e eeuw.

29. Sportplaatjes

Diverse sportplaatjes, voornamelijk voetbal.

31. Wandbord, Gouda Zuid-Holland

Groot wandbord Zuid-Holland, Gouda, eerste helft 20e eeuw.

37. Divers lot lijstwerk

Divers lot lijstwerk waaronder een ingelijste tegel.

32. Divers lot plateel

Divers lot plateel, drie van Plateelbakkerij Zuid-Holland en een Plateelbakkerij Schoonhoven. Eerste helft 20e eeuw.

47. Vrouw, Meissen beeld

Meissen porseleinen beeld van een vrouw, model F31. Aan de onderkant is de bekende signatuur van Meissen aanwezig, gekruiste zwaarden. Deze signatuur werd gebruikt vanaf 1934.

84. Delfts blauwe borden

Vier Delfts blauwe borden, waaronder Makkum, 19e en 20e eeuw.

219. Eikenhouten bureau met opstand

Eiken gefinneerd bureau met opstand. Grunderzeit circa 1880.

9725 CT Groningen