Veiling: Veiling 31 sessie 1

225. Ansichtkaarten

Twee albums met ansichtkaarten met als onderwerp vervoer. Circa 190 stuks.

65. Cloisonné tegel, Porceleyne Fles

Cloisonné tegel met afbeelding van een fazant, de Porceleyne Fles Delft. Eerste helft 20e eeuw.

64. Houten sigarenkistjes

Zes houten sigarenkistjes met hand gestoken florale motieven, midden 20e eeuw.

59. Elastolin soldaten

Vijf Elastolin Wehrmacht-figuren, circa 1935.

18. Wilhelminabord, Breetvelt

Aardewerk Wilhelminabord 1898-1923, decor H. Breetvelt, uitvoering Plateelbakkerij Zuid Holland. 1923.

106. Stolpklok, Kern

Glazen stolpklok Kern, circa 1960.

128. Reclame kalender en emaille bord

Reclame kalender met sigarettenmerken en een emaille bord.

121. Koffieservies Moss Rose, Wedgwood Engeland

Deel van het koffieservies Moss Rose Wedgwood, Engeland, tweede helft 20e eeuw.

118. Barometer/thermometer, Mackay

Engelse barometer/thermometer, Mackay Brothers Dundee.

123. Vazen en cachepot, Franz Mehlem, Royal Bonn, Duitsland

Franz Mehlem, Royal Bonn, vazen en cachepot, Duitsland begin 20e eeuw.

145. Drankenkast

Bewerkte Indonesische drankkast.

27. Wandbord Wanli stijl

Wandbord Wanli stijl. Mosa Maastricht, eerste helft 20e eeuw.

10. Kolomklok

Franse kolomklok, wijzerplaat met Arabische cijfers en zonne slinger. Circa 1900.

25. Vaas, Plateelbakkerij De Rozeboom Den Haag

Vaas van Leendert Anthonie Iseger (1867-1921), Plateelbakkerij De Rozeboom, circa 1920.

16. Wandborden, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Een paar wandborden, decor Rhodian. Plateelbakkerij Zuid-Holland, eerste helft 20e eeuw.

36. Vogelkooi

Messing vogelkooi met twee opgezette vogels, eerste helft 20e eeuw.

13. Plaquette

Aardewerk plaquette met Jugendstil motief.

15. Kandelaren, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Een paar plateel kandelaren, decor Rhodian. Plateelbakkerij Zuid-Holland, circa 1930.

17. Tafelklok, Junghans

Houten tafelklok met Junghans uurwerk en wekker. Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers, circa 1880.

8. Plateel bloempot, Arnhem

Plateel bloempot, Arnhem Holland B.V. Midden 20e eeuw.

9. Plateel vaas, Gouda Holland

Polychroom gedecoreerde vaas. Gemerkt Gouda Holland, tweede helft 20e eeuw.

21. Amfora vazen, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Een paar amfora vazen, Plateelbakkerij Zuid-Holland. Eerste helft 20e eeuw.

22. Lot divers plateel, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Lot divers plateel waaronder vier verschillende vazen en een bord. Plateelbakkerij Zuid-Holland, eerste helft 20e eeuw.

24. Lot divers plateel, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Lot plateel bestaande uit een vaas, kan, dekselpot en kommetje. Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda, eerste helft 20e eeuw.

219. Eikenhouten bureau met opstand

Eiken gefinneerd bureau met opstand. Grunderzeit circa 1880.

9725 CT Groningen