Veiling: Veiling 31 sessie 1

51 - Asbach 'Uralt' Cognac

Asbach 'Uralt' Cognac 3,0 liter, in smeedijzeren flessenhouder.

Verkocht voor € 30,00

Curiosa € 40 - € 60 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

52 - Zilver en halfedelstenen etc, lot van 10 stuks diverse sieraden 20e eeuws

Zilver en halfedelstenen etc, lot van 10 stuks diverse sieraden 20e eeuws. Bestaande uit: 2 armbanden, 2 halskettingen, 4 ringen, 1 paar manchetknopen, 1 broche. Alle sieraden zijn als zilver gemerkt of getoetst op zilver.

Verkocht voor € 60,00

Sieraden € 80 - € 140 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

53 - Accordeon Galanti

Accordeon Galanti in originele koffer. Italië circa 1960.

Verkocht voor € 40,00

Muziekinstrumenten € 80 - € 160 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

54 - Serviesdeel Herend, Apponyi rood

Een divers lot Herend servies, bestaande uit een gebakschaal en gebaksbordjes (compleet), schaaltje, thee-en koffiekopje en schoteltjes. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor € 70,00

Curiosa € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

55 - Aardewerk, Vintage tegeltableau van acht polychrome tegels, 70er jaren.

Vintage tegeltableau van acht polychrome tegels uit de jaren '70. De met hand geschilderde voorstelling op de tegels is een fantasie op een koets vormige antieke auto. De tegels zijn alle aan de achterkant voorzien van de hoofdletter H en monogram EH. De tegels zijn los van de cement/kartonnen achterkant.

Verkocht voor € 30,00

Curiosa € 40 - € 100 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

56 - Bijzettafels

Set van drie nestende bijzettafels, draad met hout. Kleinste tafel met geperforeerde lectuurbak, circa 1970.

Verkocht voor € 50,00

Design € 60 - € 90 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

57 - Karaf en schaal met deksel, Glasfabriek Leerdam.

Karaf en schaal met deksel, glasfabriek Leerdam.

Verkocht voor € 10,00

Toegpaste kunst € 20 - € 30 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

58 - Theekist met toebehoren, o.a. zilveren theebus Willem Diemont Amsterdam

Theekist met toebehoren; zilveren theebus Willem Diemont Amsterdam, zilveren theelepels, zilveren theezeefjes en een zilveren suikertang, ca. 1800.

Verkocht voor € 340,00

Antiek € 200 - € 400 (Minimumbod: € 100,00)

Bekijk kavel

59 - Elastolin soldaten

Vijf Elastolin Wehrmacht-figuren, circa 1935.

Verkocht voor € 70,00

Bekijk kavel

60 - Koperen klok en blik

Art Deco messing klok en messing theedoos Klaas Dijkstra Friesche Koperkunst. Theedoos gemaakt voor Douwe Egberts, circa 1930.

Verkocht voor € 40,00

Curiosa € 60 - € 120 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

61 - Kaststel, Louis Regout Mosa

Driedelig kaststel Louis Regout Mosa Maastricht, circa 1930.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

62 - Koffiemolen

Spaanse gietijzeren koffiemolen. Gemerkt Original Patentado Made in Spain, circa 1900.

Verkocht voor € 60,00

Curiosa € 60 - € 90 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

63 - Globe, Prof. Dr. A. Krause

Prof. Dr. A. Krause Nieuwe Handels- en Verkeersglobe. Middellijn 33 cm, schaal 1:38.500.000 en met kompas in de voet. Circa 1930.

Verkocht voor € 180,00

Bekijk kavel

64 - Houten sigarenkistjes

Zes houten sigarenkistjes met hand gestoken florale motieven, midden 20e eeuw.

Curiosa € 5 (Startprijs: € 0,00)

Bekijk kavel

65 - Cloisonné tegel, Porceleyne Fles

Cloisonné tegel met afbeelding van een fazant, de Porceleyne Fles Delft. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 140,00

Toegpaste kunst € 80 - € 160 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

66 - Kettingen

Divers lot kettingen.

Verkocht voor € 50,00

Sieraden € 40 - € 60 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

67 - Koffie-en theeservies, Carl Tielsch Altwasser

Twaalfdelig porseleinen koffie-en theeservies, Carl Tielsch Altwasser. Duitsland, circa 1930.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

68 - Miniatuur Hindeloopen kist

Miniatuur houten zeemanskist op losse schragen met Bijbelse afbeelding en Hindeloopen beschildering, midden 20e eeuw.

Verkocht voor € 140,00

Antiek € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

69 - Tegels, De Porceleyne Fles

Drie cloisonné tegels met als onderwerp WO II, De Porceleyne Fles Delft.

Verkocht voor € 50,00

Toegpaste kunst € 60 - € 90 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

70 - Delfts blauwe borden

Twee Delfts blauwe borden, een met Wanli decoratie, 17e/18e eeuw.

Verkocht voor € 60,00

Antiek € 100 - € 200 (Minimumbod: € 50,00)

Bekijk kavel

71 - Onderzetters, K.P.C. de Bazel Glasfabriek Leerdam

Tienkantige onderzetters, uitgevoerd in gesatineerd zwart glas, ontwerp K.P.C. de Bazel. Uitvoering Glasfabriek Leerdam 1920.

Verkocht voor € 70,00

Design € 60 - € 80 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

72 - Schrijfkist

19e eeuwse schrijfkist met brieven en drie kroontjespennen.

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

73 - Hanglamp

Gispen stijl school lamp met ronde melkglazen bol, midden 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

74 - Porselein, beeld van een lezende vrouw Meissen, 20e eeuw, Duitsland.

Porselein, beeld van een lezende vrouw Meissen, 20e eeuw, Duitsland. Meissen beeld van een lezende vrouw bij een pilaar. Het beeld is deels verguld en met de hand beschilderd. Aan de onderkant is de bekende signatuur van Meissen aanwezig, gekruiste zwaarden. Deze signatuur werd vanaf 1934 gebruikt.

Verkocht voor € 220,00

Antiek € 200 - € 300 (Minimumbod: € 100,00)

Bekijk kavel

75 - Leren aktetassen en schrijfmappen

Leren aktetassen en schrijfmappen, waaronder de merken LaModa en Partridge.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel