32. Divers lot plateel

Divers lot plateel, drie van Plateelbakkerij Zuid-Holland en een Plateelbakkerij Schoonhoven. Eerste helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 32. Divers lot plateel
Veiling Veiling 31 sessie 1

Max. lengte 27,5 cm en max. breedte 12,5 cm.

Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 30
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen