Veiling: Veiling 31 sessie 1 Toegpaste kunst 33 - Plateel vazen, La Céramique Montoise en Gouda Zuid-Holland

33 - Plateel vazen, La Céramique Montoise en Gouda Zuid-Holland

€ 40 - € 80

Minimumbod: € 30,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Drie verschillende plateel vazen, een vaas van plateelbakkerij La Céramique Montoise België en twee vazen van plateelbakkerij Gouda Zuid-Holland. Eerste helft 20e eeuw.

In goede staat met gebruikssporen. Restauratie zie foto

Max. hoogte 30 cm en max. diameter 17 cm.

Toegpaste kunst