33. Plateel vazen, La Céramique Montoise en Gouda Zuid-Holland

Drie verschillende plateel vazen, een vaas van plateelbakkerij La Céramique Montoise België en twee vazen van plateelbakkerij Gouda Zuid-Holland. Eerste helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 33. Plateel vazen, La Céramique Montoise en Gouda Zuid-Holland
Veiling Veiling 31 sessie 1

Max. hoogte 30 cm en max. diameter 17 cm.

Conditie In goede staat met gebruikssporen. Restauratie zie foto
Huidig bod€ 30
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen