Veiling: Veiling 31 sessie 1 Toegpaste kunst 22 - Lot divers plateel, Plateelbakkerij Zuid-Holland

22 - Lot divers plateel, Plateelbakkerij Zuid-Holland

€ 60 - € 120

Minimumbod: € 30,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Lot divers plateel waaronder vier verschillende vazen en een bord. Plateelbakkerij Zuid-Holland, eerste helft 20e eeuw.

Restauraties.

Max. hoogte 25 cm en max. breedte 26,5 cm.

Toegpaste kunst