Veiling: Veiling 31 sessie 1 Horloges 22 - Lot divers plateel, Plateelbakkerij Zuid-Holland

22 - Lot divers plateel, Plateelbakkerij Zuid-Holland

€ 60 - € 120

Minimumbod: € 30,00

Verkocht voor € 30,00

Lot divers plateel waaronder vier verschillende vazen en een bord. Plateelbakkerij Zuid-Holland, eerste helft 20e eeuw.

Restauraties.

Max. hoogte 25 cm en max. breedte 26,5 cm.

Horloges

Log in of registreer een account om dit kavel aan uw favorieten toe te voegen.

Ook inbreng gevraagd