Veiling: Veiling 31 sessie 1 Horloges 24 - Lot divers plateel, Plateelbakkerij Zuid-Holland

24 - Lot divers plateel, Plateelbakkerij Zuid-Holland

€ 40 - € 80

Minimumbod: € 20,00

Verkocht voor € 30,00

Lot plateel bestaande uit een vaas, kan, dekselpot en kommetje. Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda, eerste helft 20e eeuw.

Voorraadpot diverse beschadigingen rand.

Max. hoogte 17,5 cm en max. breedte 18,5 cm.

Horloges

Log in of registreer een account om dit kavel aan uw favorieten toe te voegen.

Ook inbreng gevraagd