Veiling: Veiling 31 sessie 1 Toegpaste kunst 24 - Lot divers plateel, Plateelbakkerij Zuid-Holland

24 - Lot divers plateel, Plateelbakkerij Zuid-Holland

€ 40 - € 80

Minimumbod: € 20,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Lot plateel bestaande uit een vaas, kan, dekselpot en kommetje. Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda, eerste helft 20e eeuw.

Voorraadpot diverse beschadigingen rand.

Max. hoogte 17,5 cm en max. breedte 18,5 cm.

Toegpaste kunst