Veiling: Veiling 31 sessie 1
171. Bijbel met zilveren beslag
Bijbel uit 1846 met zilveren beslag.
174. Divers lot curiosa
Divers lot curiosa waaronder een set dominostenen van hoorn.
176. Servies, Georg Nilsson
Tinnen servies bestaande uit een melkpan, suikerpot, koffie- en theepot, ontwerp Georg Nilsson. Hierbij een dienblad en zilveren kandelaar.
241. Empire vaas
Gekleurde porseleinen Empire vaas. Frankrijk 19e eeuw.
250. Fotocamera's
Drie klapcamera's van Kodak, Unger & Hoffmann en Kodak. Eerste helft 20e eeuw.
181. Sculptuur, Etha Lempke
Wit geglazuurd sculptuur van dansend paar, ontwerp Etha Lempke voor Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. Circa 1935.
179. Bronzen sculptuur
Bronzen sculptuur van een danseres. Deels verguld en gepatineerd op groene onyx sokkel. Gemerkt Mara, circa 1930.
252. Fotocamera's
Vijf diverse fotocamera;s van Agfa Brownie Starlet, Art Deco bakeliet, DCA pocket, Agfa Solinar, Dacona en Boyer.
1. Aardewerk schaal, De Groot Eskaf
Geglazuurde aardewerk schaal, ontwerp van De Groot uit de periode Steenwijk. Decor is uit Huizen en uitvoering Eskaf, circa 1930.
182. Servies, Rörstrand Ostindia
Zes kop en schotels met zes gebaksbordjes, Rörstrand Ostindia Zweden.
183. Aardewerk bord, Kiek Vander, Eskaf
Geglazuurde aardewerk bord, met blauwe en grijze abstracte decoratie. Ontwerp Kiek Vander, uitvoering Eskaf/Steenwijk circa 1928.
2. Karaffen, Herman Jansen Delft
Drie karaffen, decor Herman Jansen plateelbakkerij Schoonhoven. Tweede helft 20e eeuw.
198. Porselein, beeld van moeder met kind Meissen, 20e eeuw, Duitsland.
Porselein, beeld van moeder met kind Meissen, 20e eeuw, Duitsland. Meissen beeld van een moeder met kind op een sofa. Het beeld is deels verguld en met de hand beschilderd. Aan de onderkant is de bekende signatuur van Meissen aanwezig, gekruiste zwaarden. Deze signatuur werd gebruikt vanaf 1934.
193. Accordeon, Super Stradella
Accordeon, Super Stradella Italië. Circa 1960.
200. Schaal, WMF Ikora
Glazen schaal WMF Ikora, Duitsland circa 1930.
279. Beschuitblik
Winkelblik met opschrift beschuit, circa 1930.
274. Bijzettafel, Art Deco
Eikenhouten Art Deco bijzettafel.
207. Houten dekselpotjes en matroesjka’s
Drie houten dekselpotjes en drie matroesjka's.
208. Swarovski oldtimer
Swarovski oldtimer in originele verpakking.
46. Bijbel en portemonnee met gouden sloten
Bijbel met leren kaft en gouden slot uit 1884, hierbij een portemonnee met gouden slot.
9725 CT Groningen