Veiling: Veiling 31 sessie 1

171. Bijbel met zilveren beslag

Bijbel uit 1846 met zilveren beslag.

174. Divers lot curiosa

Divers lot curiosa waaronder een set dominostenen van hoorn.

176. Servies, Georg Nilsson

Tinnen servies bestaande uit een melkpan, suikerpot, koffie- en theepot, ontwerp Georg Nilsson. Hierbij een dienblad en zilveren kandelaar.

241. Empire vaas

Gekleurde porseleinen Empire vaas. Frankrijk 19e eeuw.

170. Divers lot sieraden

Divers lot sieraden.

250. Fotocamera's

Drie klapcamera's van Kodak, Unger & Hoffmann en Kodak. Eerste helft 20e eeuw.

181. Sculptuur, Etha Lempke

Wit geglazuurd sculptuur van dansend paar, ontwerp Etha Lempke voor Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. Circa 1935.

179. Bronzen sculptuur

Bronzen sculptuur van een danseres. Deels verguld en gepatineerd op groene onyx sokkel. Gemerkt Mara, circa 1930.

252. Fotocamera's

Vijf diverse fotocamera;s van Agfa Brownie Starlet, Art Deco bakeliet, DCA pocket, Agfa Solinar, Dacona en Boyer.

1. Aardewerk schaal, De Groot Eskaf

Geglazuurde aardewerk schaal, ontwerp van De Groot uit de periode Steenwijk. Decor is uit Huizen en uitvoering Eskaf, circa 1930.

263. Emaille bord

Emaille reclamebord Hanna Pils.

182. Servies, Rörstrand Ostindia

Zes kop en schotels met zes gebaksbordjes, Rörstrand Ostindia Zweden.

183. Aardewerk bord, Kiek Vander, Eskaf

Geglazuurde aardewerk bord, met blauwe en grijze abstracte decoratie. Ontwerp Kiek Vander, uitvoering Eskaf/Steenwijk circa 1928.

2. Karaffen, Herman Jansen Delft

Drie karaffen, decor Herman Jansen plateelbakkerij Schoonhoven. Tweede helft 20e eeuw.

198. Porselein, beeld van moeder met kind Meissen, 20e eeuw, Duitsland.

Porselein, beeld van moeder met kind Meissen, 20e eeuw, Duitsland. Meissen beeld van een moeder met kind op een sofa. Het beeld is deels verguld en met de hand beschilderd. Aan de onderkant is de bekende signatuur van Meissen aanwezig, gekruiste zwaarden. Deze signatuur werd gebruikt vanaf 1934.

189. Gravure

Ingekleurde kopergravure in houten lijst.

193. Accordeon, Super Stradella

Accordeon, Super Stradella Italië. Circa 1960.

199. Theedoosjes

Twee schildpad theedoosjes. Circa 1900.

200. Schaal, WMF Ikora

Glazen schaal WMF Ikora, Duitsland circa 1930.

279. Beschuitblik

Winkelblik met opschrift beschuit, circa 1930.

274. Bijzettafel, Art Deco

Eikenhouten Art Deco bijzettafel.

207. Houten dekselpotjes en matroesjka’s

Drie houten dekselpotjes en drie matroesjka's.

208. Swarovski oldtimer

Swarovski oldtimer in originele verpakking.

46. Bijbel en portemonnee met gouden sloten

Bijbel met leren kaft en gouden slot uit 1884, hierbij een portemonnee met gouden slot.

269. Hoekkast

Eikenhouten hoekkast.

9725 CT Groningen