Veiling: Veiling 31 sessie 1

73. Hanglamp

Gispen stijl school lamp met ronde melkglazen bol, midden 20e eeuw.

77. Kettingen met zoetwater parels

Zeven kettingen met zoetwater parels en zilveren sluiting.

87. Aquarellen en prent

Lot met vier aquarellen en een prent van Groningen.

99. Ingelijste tegel

Ingelijste beschilderde tegel, linksonder gesigneerd met monogram. Duitsland begin 20e eeuw.

102. Typemachine Remington

Remington Travel-Riter typemachine, circa 1960.

107. Vazen, W. Germany

Vier West Germany vazen. circa 1975.

114. Kraantjespot met dienblad

Kraantjespot met dienblad, handgeschilderd, tweede helft 20e eeuw.

116. Jeneverkruiken Bols, Zenith Holland

Twee Bols jeneverkruikjes met dienblad, Zenith Holland.

124. Vazen, Louis Regout Mosa

Porseleinen vazen, Louis Regout Maastricht, begin 20e eeuw.

130. Plaatjesalbums en prentenboek film, Duitsland

Twee plaatjesalbums van Bunte Filmbilder met veelal vooroorlogse filmsterren en "Das Grosse Bilder Buch des Films". Jaren '30.

136. Diaprojector, Voigtlander

Diaprojector Voigtlander, circa 1970.

153. Coulissentafel

Coulissentafel met twee losse bladen. Frankrijk circa 1900.

165. Wandtafel

Uitklapbare Biedermeier wandtafel, eind 19e eeuw.

173. Cognac, port, champagne en brandy

Lot met Bisquit cognac, Grand Duke Vladimir champagne, Bardinet French Brandy V.S.O.P. en Cockburn's port.

175. Servies Windsor

Servies waaronder twaalf soepborden, twaalf grote borden, twaalf kleine borden, zes eierdopjes, drie dekschalen, twee sauskommen, twee botervloten, zes eierdopjes en drie melkbekers.

187. Sierborden en cloisonné tegel

Twee herinneringsborden en een cloisonné tegel van de bevrijding De Porceleyne Fles.

194. Thee-emmer met messing ketel, 19e eeuw

Schuitvormige, koper met messing thee-emmer met koperen ketel, 19e eeuw.

204. Lakdoosjes

Vijf verschillende Russische papier-marché lakdozen. Tweede helft 20e eeuw.

222. Rekenmachine, Summira 7

Summira 7 rekenmachine in lederen koffer, Roisdorf Duitsland. Circa 1955.

236. Kaarsenstandaards

Lot van vier verschillende kandelaren, 20e eeuw.

242. Zakhorloge met ketting en stander

Zakhorloge met ketting en stander.

247. Lampenvoeten

Twee Empire stijl lampvoeten.

260. Zakkroonluchter

Glazen zakkroonluchter met messing, circa 1930.

264. Emaille bord

Emaille reclamebord Dort Pils.

266. Pendellamp

Pendellamp in Gispen stijl.

9725 CT Groningen