Veiling: Veiling 31 sessie 1 Toegepaste Kunst 9 - Plateel vaas, Gouda Holland

9 - Plateel vaas, Gouda Holland

€ 80 - € 160

Minimumbod: € 40,00

Verkocht voor € 60,00

Polychroom gedecoreerde vaas. Gemerkt Gouda Holland, tweede helft 20e eeuw.

In goede staat.

Hoogte 47,5 cm en diameter 22 cm.

Toegepaste Kunst

Log in of registreer een account om dit kavel aan uw favorieten toe te voegen.

Ook inbreng gevraagd