Veiling: Veiling 31 sessie 1 Toegpaste kunst 26 - Lot divers plateel, Goedewaagen

26 - Lot divers plateel, Goedewaagen

€ 40 - € 80

Minimumbod: € 20,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Lot Koninklijk Goedewaagen plateel. Bestaande uit een vaas, bord en drie onderzettertjes, eerste helft 20e eeuw.

Vaas gerestaureerd en een chip.

Max. hoogte 14 cm en diameter 25 cm.

Toegpaste kunst