85. Fotolijstjes

Lot met verschillende fotolijstjes.

Kavelnummer en naam 85. Fotolijstjes
Veiling Veiling 31 sessie 1

Max. 17 x 11 cm.

Conditie Gebruikssporen en beschadigingen.
Huidig bod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen