Veiling: Veiling 32 Etnografica 506 - Beeld van een vrouw, Afrika

506 - Beeld van een vrouw, Afrika

Minimumbod: € 5,00

Verkocht voor € 10,00

Hout, beeld van een vrouw, 2e helft 20e eeuw, Afrika. In de sfeer van Makonde.

Beschadiging borst en hout.

Hoogte 76 cm en breedte 15 cm.

Etnografica

Log in of registreer een account om dit kavel aan uw favorieten toe te voegen.

Ook inbreng gevraagd

9725 CT Groningen