Veiling: Veiling 32

1 - Colopal dekselpot, A.D. Copier

Colopal dekselpot met zwart glazen deksel. A.D. Copier Glasfabriek Leerdam. circa 1930.

Verkocht voor € 50,00

Toegepaste kunst Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

2 - Tegel Porceleyne Fles

Cloissoné tegel van aardewerk. Vervaardigd door de Porceleyne Fles Delft, midden 20e eeuw.

Verkocht voor € 50,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

3 - Divers lot vazen

Vier verschillende gekleurde glazen vazen.

Verkocht voor € 40,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

4 - Vaas, A.D. Copier Glasfabriek Leerdam

Tincraqule vaas, A.D. Copier Glasfabriek Leerdam. Circa 1935.

Verkocht voor € 70,00

Bekijk kavel

5 - Scheepsklok, Gustav Becker

Scheepsklok, ontwerp Gustav Becker. Gemerkt met GB, circa 1900.

Verkocht voor € 25,00

Klokken Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

6 - Tulpenvaas

Tulpenvaas Maroeska Metz.

Verkocht voor € 30,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

7 - Porseleinen beeld godin Ariadne

Porseleinen beeld van de Griekse godin Ariadne op een panter, 19e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

8 - Chinese staanders

Zeven zwart houten Chinese staanders. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Aziatica Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

9 - Comtoise klok

Comtoise klok met harpslinger. Eind 19e eeuw.

Verkocht voor € 60,00

Klokken Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

10 - Vaas en kom, Abbring

Vaas en kom van keramiek, ontwerp Abbring.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

11 - Schaal, Abbring

Schaal van keramiek, ontwerp Abbring.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

12 - Bijbels

Twee bijbels, een met gouden slot.

Verkocht voor € 30,00

Boeken Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

13 - Divers lot tin

Divers lot hand beschilderd tin bestaande uit twee dienbladen, kraantjespot, suikerpot, melkkan en schaaltje.

Verkocht voor € 25,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

14 - Dolken

Twee dolken, een met bewerkte benen schede en een officiers dolk gedateerd 1910.

Verkocht voor € 95,00

Antiek Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

15 - Vaas/lampvoet, Imari

Imari vaas vermaakt tot lampvoet.

Verkocht voor € 10,00

Aziatica Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

16 - Jachthoorn

Verkocht voor € 25,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

17 - Slabestek

Slabestek met bewerkte houten heften.

Verkocht voor € 5,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

18 - Kraantjespot

Koperen Empire kraantjespot, begin 19e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Antiek Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

19 - Kandelaren en bel

Drie messing kandelaren en een tafelbel, circa 1900.

Verkocht voor € 10,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

20 - Gouache

Gouache, rechtsonder gesigneerd Paerels.

Verkocht voor € 20,00

Kunst Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

21 - Schilderij, J. Altink

Schilderij, olieverf op board, aan beide kanten beschilderd. Rechtsonder gesigneerd J. Altink.

Verkocht voor € 300,00

Kunst Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

22 - Aquarel, S. Delaunay-Terk

Aquarel, linksonder gesigneerd S. Delaunay-Terk.

Verkocht voor € 850,00

Kunst Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

23 - Prent Drenthe

Kaart van Drenthe, reproductie.

Verkocht voor € 30,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

24 - Prent Groningen

Prent Martinitoren Groningen.

Verkocht voor € 30,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

25 - Aquarel

Aquarel, Middellandse Zee.

Kunst Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Ook inbreng gevraagd

9725 CT Groningen