Veiling: Veiling 32

1. Colopal dekselpot, A.D. Copier

Colopal dekselpot met zwart glazen deksel. A.D. Copier Glasfabriek Leerdam. circa 1930.

Huidig bod: € 50

2. Tegel Porceleyne Fles

Cloissoné tegel van aardewerk. Vervaardigd door de Porceleyne Fles Delft, midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 50

3. Divers lot vazen

Vier verschillende gekleurde glazen vazen.

Huidig bod: € 40

4. Vaas, A.D. Copier Glasfabriek Leerdam

Tincraqule vaas, A.D. Copier Glasfabriek Leerdam. Circa 1935.

Huidig bod: € 70

5. Scheepsklok, Gustav Becker

Scheepsklok, ontwerp Gustav Becker. Gemerkt met GB, circa 1900.

Huidig bod: € 25

6. Tulpenvaas

Tulpenvaas Maroeska Metz.

Huidig bod: € 30

7. Porseleinen beeld godin Ariadne

Porseleinen beeld van de Griekse godin Ariadne op een panter, 19e eeuw.

Huidig bod: € 20

8. Chinese staanders

Zeven zwart houten Chinese staanders. Midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 30

9. Comtoise klok

Comtoise klok met harpslinger. Eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 60

10. Vaas en kom, Abbring

Vaas en kom van keramiek, ontwerp Abbring.

Huidig bod: € 20

11. Schaal, Abbring

Schaal van keramiek, ontwerp Abbring.

Huidig bod: € 20

12. Bijbels

Twee bijbels, een met gouden slot.

Huidig bod: € 30

13. Divers lot tin

Divers lot hand beschilderd tin bestaande uit twee dienbladen, kraantjespot, suikerpot, melkkan en schaaltje.

Huidig bod: € 25

14. Dolken

Twee dolken, een met bewerkte benen schede en een officiers dolk gedateerd 1910.

Huidig bod: € 95

15. Vaas/lampvoet, Imari

Imari vaas vermaakt tot lampvoet.

Huidig bod: € 10

16. Jachthoorn

Huidig bod: € 25

17. Slabestek

Slabestek met bewerkte houten heften.

Huidig bod: € 5

18. Kraantjespot

Koperen Empire kraantjespot, begin 19e eeuw.

Huidig bod: € 30

19. Kandelaren en bel

Drie messing kandelaren en een tafelbel, circa 1900.

Huidig bod: € 10

20. Gouache

Gouache, rechtsonder gesigneerd Paerels.

Huidig bod: € 20

21. Schilderij, J. Altink

Schilderij, olieverf op board, aan beide kanten beschilderd. Rechtsonder gesigneerd J. Altink.

Huidig bod: € 300

22. Aquarel, S. Delaunay-Terk

Aquarel, linksonder gesigneerd S. Delaunay-Terk.

Huidig bod: € 850

23. Prent Drenthe

Kaart van Drenthe, reproductie.

Huidig bod: € 30

24. Prent Groningen

Prent Martinitoren Groningen.

Huidig bod: € 30

25. Aquarel

Aquarel, Middellandse Zee.

Startbod: €

9725 CT Groningen