Veiling: Veiling 32
601. Schilderij, B. Long
Kleurrijk acryl schilderij, jaren '60. Linksonder gesigneerd B. Long.
539. Graham Farish treinen
Drie stuks in originele doos, hierbij een Bachmann set driedelig.
537. Athearn treinmodellen
Een set met vier wagons in originele verpakking. Hierbij zes losse wagons en locomotieven in bijbehorende doos N scale.
549. Miniatuur bussen
Lot van vier schaalmodellen van bussen.
550. Miniatuur treinen
Een verzameling van dertig cassettes met daarin een treinmodel in miniatuur. Veelal met boekje, uitgave Atlas.
105. Schilderij, naar du Chatel
Schilderij, landschap langs het water, olieverf op paneel. Naar Fredericus Jacobus van Rossem du Chatel.
607. Lot lampen
Art deco lampenkap en antieke lamp met gematteerde kap
275. Porsche 959 Turbo 1986 en Ferrari 250 GTO 1962
Burago Porsche 959 Turbo 1986 en Ferrari 250 GTO 1962.
545. Treinen
Lot met dertien wagons en zes locomotieven, uitvoering Lima Italy.
499. Reclameposter Rotterdamsche Bank
Reclameposter Rotterdamse Bank (later de AMRO bank). Circa 1950.
9725 CT Groningen