Veiling: Veiling 32

254. Tafelstuk porselein

Art Deco tafelstuk, uitvoering Volkstedt Duitsland.

498. Lot boeken

579. Raamdecoratie

Glazen raamdecoratie gemerkt met monogram.

195. Masker

Aardewerken masker West Afrika.

414. Rolluik bureau

473. Aquarel

Aquarel met potlood gesigneerd Parmenite Serge Puliakoff en Albert Binot.

495. Lot boeken

504. Heksenballen en bal van schelpen

Lot met twee heksenballen en een bal gemaakt van schelpen.

102. Vaas

86. Venetiaans masker

150. Klok en barometer

Klok en barometer.

399. Spiegel

Spiegel in houtenlijst

9725 CT Groningen