Veiling: Veiling 32
255. Amphora vaas Italië
Amphora vaas Italië, hand geschilderd.
347. Vazen Maastricht
Vazen met Imari decoratie, begin 20e eeuw.
583. Gravure André Delaistre
Gravure André Delaistre (1865-1931), rechtsonder gesigneerd. Frankrijk circa 1910.
157. “Beukennootje” Floris Meydam, Leerdam
De spijkervaas, ontworpen in de periode 1951-1956 door Floris Meydam Leerdam.
512. Porseleinen kom, China
Porseleinen kom, China, midden 20e eeuw.
145. Beeld, Leonardo Art 1948
Gipsen beeld voorstellende een amoureus koppel. Gemerkt Leonardo Art 1948.
468. Bureaulamp
Bureaulamp, National Fluorescent Matsushita Electric Made in Japan 1969.
544. Trein modellen
Tweedelige set van Virgin records Hornby.
600. Accordeon Sybilla Brand
Accordeon sibylla-brand met houten koffer en leren draagriemen.
521. Kunststof sieraden
Armbanden, kettingen, ringen en broches, jaren 1970-1990.
531. Horloges
Lot horloges waaronder Ascot, Casio, Q&Q en Seiko.
9725 CT Groningen