Veiling: Veiling 32

533. Zilveren armbanden

Sim Stam en Apart bedelarmbanden. Hierbij een armband met cultivé parels en zilveren sluiten en een design ketting.

429. Lot plate met dienblad

530. Zilveren sieraden

Diverse kettingen en andere sieraden van zilver.

540. Spectrum Bachmann, model Santa Fe

Twee stuks in originele doos, N F7 A & B Diesel loco Santa Fe War Bonnet.

556. Lot armbanden

561. Lot curiosa

501. Beeld van een mannenhoofd, Afrika

306. Rekenmachine, Walther

Rekenmachine Walther Büromachinen, model WSR 160. Circa 1950.

36. Buisframe stoelen

Twee buisframe stoelen model S34. Circa 1980.

49. Schilderij, H.C. Kranenburg jr.

Schilderij, boerderij met molen, olieverf op doek. Hendrik Cornelis Kranenburg, rechtsonder gesigneerd. Circa 1950.

48. Schilderij, Venema

Schilderij, olieverf op board, J.H. Venema.

54. Houten scheppen

Twee houten scheppen, circa 1900.

111. Houten ornament

Hand gestoken gepolychromeerd houten ornament, régence stijl. Circa 1900.

148. Lot glaswerk

Divers lot glaswerk waaronder dierfiguren.

165. Lot koper

Lot koper waaronder twee ketels.

184. Kommen en bord

Twee haantjes kommen en een bord.

190. Hoge hoed, Ambassador

Zwarte hoge hoed in originele doos, Ambassador Bokma Leeuwarden. Eerste helft 20e eeuw.

195. Masker

Aardewerken masker West Afrika.

209. Bolkroonluchter

5-armige messing bolkroonluchter, tweede helft 20e eeuw.

211. Lot porselein

205. Bijzettafels

Miniset bestaande uit drie bijzettafels van geperforeerd wit metaal, in de stijl van Mathieu Mategot. Circa 1960.

249. Lot Wisdom mechanic

296. Schilderij, W. Bouwsema

Schilderij, olieverf op hout, Wim Bouwsema (1936).

295. Lot spelletjes

Divers lot spelletjes waaronder roulette, legpuzzel, kaarten, domino en een visspel.

320. Lot elpees

9725 CT Groningen