Veiling: Veiling 32
625. Modulaire kast, Gispen
Modulaire kast ontworpen door A. Cordemeijer voor Gispen in 1959. Gemaakt van lichtgrijs plaatstaal met geel gekleurde lades en een klepdeurtje.
610. Wandlamp
Wandlamp met chromen boog en bruine cilindervormige kap, circa 1975.
617. Fries schippertje
Fries schippertje, tweede helft 20e eeuw.
143. Vitrinekast
Eikenfineer vitrinekast op Queen Anne poten. Circa 1920.
338. Hoed A. Cassé
Hoge hoed van À. Cassé uit Parijs circa 1930.
602. Bell & Howell projector
Bell & Howell Filmo Showmaster 16 mm silent filmprojector, in originele koffer. Circa 1935.
268. Chinees zomer tenue
Geborduurd Chinees zomer tenue bestaande uit een jas, broek en muts. Circa 1930.
483. Porseleinen kinderbekers en borden, daarbij een 19e eeuwse kom
Porseleinen kinderbekers en borden, daarbij een 19e eeuwse kom ( aardewerk, Engeland 19e eeuw )
519. Broche met porseleinen plaquette
Geschilderd decor van jongeman met druiventros, met gouden rand. Achterzijde gemerkt KHR.
533. Zilveren armbanden
Sim Stam en Apart bedelarmbanden. Hierbij een armband met cultivé parels en zilveren sluiten en een design ketting.
530. Zilveren sieraden
Diverse kettingen en andere sieraden van zilver.
540. Spectrum Bachmann, model Santa Fe
Twee stuks in originele doos, N F7 A & B Diesel loco Santa Fe War Bonnet.
501. Beeld van een mannenhoofd, Afrika
Hout, beeld van een mannenhoofd, 2e helft 20e eeuw, Afrika. In de sfeer van Makonde. Uit een stuk boomstam gesneden.
306. Rekenmachine, Walther
Rekenmachine Walther Büromachinen, model WSR 160. Circa 1950.
36. Buisframe stoelen
Twee buisframe stoelen model S34. Circa 1980.
9725 CT Groningen