Veiling: Veiling 32

47. T-shirt 3FM Serious Request

Ingelijste 3FM Serious Request t-shirt Groningen 2009, met handtekeningen van dj's en andere bekende Nederlanders.

50. Kussens

Vier handgeknoopte kussen, Pakistan.

56. Turfschep

Antieke houten turfsteekschep, 19e eeuw.

68. Armstoel

Mahonie houten armstoel met leren bekleding. Circa 1900.

83. Schaal

Glazen Art Deco schaal.

90. Verkade plaatjesboeken

Lot met veertien Verkade plaatjesboeken.

91. Lot elpees

104. Lot glaswerk

Vier vazen en een schenkkan.

95. Lot Makkum aardewerk

98. Lot curiosa

113. Lot curiosa

108. Droste voorraadpot, kop en schotels

Droste voorraadpot met vijf kop en schotels voor chocolademelk.

121. Wastafel

Grenenhouten wastafel met la en opstand. Eerste helft 20e eeuw.

129. Theestoof met ketel

134. Poppen meubels

Twee groen beschilderde poppen meubels.

149. Merklap 1973

Geborduurde merklap, gedateerd 1973.

412. Wandsysteem, Kai Kristiansen Denemarken

Teak houten wandsysteem ontworpen door Kai Kristiansen voor Feldballes Möbelfabrik, Denemarken. Circa 1965.

605. Lot curiosa

155. Beeld kat, Makkum

Beeld kat, Tiggelaar Makkum. Eind 20e eeuw.

608. Tennisrackets

620. Friese staartklok

Friese staartklok, circa 1970.

180. Merklappen

Twee ingelijste geborduurde merklappen.

168. Picknickmand

Picknickmand met plastic servies en bestek.

624. Modulaire kast, Gispen

Modulaire kast ontworpen door A. Cordemeijer voor Gispen in 1959. Gemaakt van lichtgrijs plaatstaal met rood gekleurde klepdeurtjes.

611. Wandlamp, Dijkstra

Wandlamp, ontwerp Dijkstra jaren 70. De kap is van kunststof, in een beige kleur. De wandlamp is ontworpen in Mushroom design, kenmerkend voor Mid Century Atomic design.

9725 CT Groningen