Veiling: Veiling 32 Speelgoed 627 - Vliegende Hollander

627 - Vliegende Hollander

Minimumbod: € 5,00

Verkocht voor € 10,00

Vliegende Hollander kinderfiets van hout en ijzer met hand aandrijving. Tweede helft 20e eeuw.

In gebruikte staat.

Hoogte 70 cm, breedte 45 cm en lengte 100 cm.

Speelgoed

Log in of registreer een account om dit kavel aan uw favorieten toe te voegen.

Ook inbreng gevraagd

9725 CT Groningen