Veiling: Veiling 32
536. Treinen Lima
HO set van Lima met twee TGV sets met diesellocomotief.
541. Treinen N Scale
Lot diverse N Scale treinen modellen. Deels in originele verpakking Atlas, Roundhouse, Dapol en Lima.
543. Piko locomotief
Deutsche Bahn diesellocomotief BR 218 in originele doos.
604. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. de Graaf
Schilderij olieverf op doek, gesigneerd J. (Jochem) de Graaf
573. Lot glaswerk
Lot glaswerk waaronder een Orrefors schaal (beschadigd).
589. Tekening Ineke Keikes
Tekening Ineke Keikes-Huizing. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1993.
590. Teddybeer
Teddybeer met houten draaischijven en gevuld met houtwol. Midden 20e eeuw.
547. Locomotieven
Hornby locomotief met tender, hierbij een set van Bachmann.
7. Porseleinen beeld godin Ariadne
Porseleinen beeld van de Griekse godin Ariadne op een panter, 19e eeuw.
14. Dolken
Twee dolken, een met bewerkte benen schede en een officiers dolk gedateerd 1910.
22. Aquarel, S. Delaunay-Terk
Aquarel, linksonder gesigneerd S. Delaunay-Terk.
27. Schilderij, olieverf op doek
Schilderij, olieverf op doek, rivierlandschap.
9725 CT Groningen