Veiling: Veiling 32

536. Treinen Lima

HO set van Lima met twee TGV sets met diesellocomotief.

541. Treinen N Scale

Lot diverse N Scale treinen modellen. Deels in originele verpakking Atlas, Roundhouse, Dapol en Lima.

543. Piko locomotief

Deutsche Bahn diesellocomotief BR 218 in originele doos.

546. Treinen set Acela

Vijfdelige set.

552. Lot broches en ringen

553. Lot armbanden

563. Lot curiosa

572. Lot aziatica

604. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. de Graaf

Schilderij olieverf op doek, gesigneerd J. (Jochem) de Graaf

571. Lot glaswerk

573. Lot glaswerk

Lot glaswerk waaronder een Orrefors schaal (beschadigd).

29. Lamp

Glazen bol met messing montering.

589. Tekening Ineke Keikes

Tekening Ineke Keikes-Huizing. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1993.

591. Klok

Wandklok Olympic.

592. Klok

Schwarzwalder porseleinen klokje. Circa 1880.

590. Teddybeer

Teddybeer met houten draaischijven en gevuld met houtwol. Midden 20e eeuw.

547. Locomotieven

Hornby locomotief met tender, hierbij een set van Bachmann.

7. Porseleinen beeld godin Ariadne

Porseleinen beeld van de Griekse godin Ariadne op een panter, 19e eeuw.

14. Dolken

Twee dolken, een met bewerkte benen schede en een officiers dolk gedateerd 1910.

15. Vaas/lampvoet, Imari

Imari vaas vermaakt tot lampvoet.

22. Aquarel, S. Delaunay-Terk

Aquarel, linksonder gesigneerd S. Delaunay-Terk.

23. Prent Drenthe

Kaart van Drenthe, reproductie.

25. Aquarel

Aquarel, Middellandse Zee.

27. Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek, rivierlandschap.

46. Rotaprint Aat Veldhoen

9725 CT Groningen