Veiling: Veiling 32 Kunst Aquarel, S. Delaunay-Terk

Aquarel, S. Delaunay-Terk

Startprijs: € 5,00

Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling.

Aquarel, linksonder gesigneerd S. Delaunay-Terk.

In goede staat.

30 x 39 cm.

Kunst