Aquarel, S. Delaunay-Terk

Aquarel, linksonder gesigneerd S. Delaunay-Terk.

Kavelnummer en naam Aquarel, S. Delaunay-Terk
Veiling Veiling 32

30 x 39 cm.

Huidig bod€ 850
Verkoopprijs € 850
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen