Veiling: Veiling 32 Kunst Schilderij, J. Altink

Schilderij, J. Altink

Startprijs: € 5,00

Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling.

Schilderij, olieverf op board, aan beide kanten beschilderd. Rechtsonder gesigneerd J. Altink.

In goede staat.

53 x 37 cm.

Kunst