Veiling: Veiling 32
474. Schilderij
Schilderij, portret van een joodse man, olieverf op doek. Midden 20e eeuw.
472. Schilderij, gemengde techniek
Abstract schilderij, linksonder gesigneerd.
230. Wandklok, Jan de Bouvrie
Glazen wandklok, Jan de Bouvrie.
518. Armband en kettingen
Vergulde set van Monet, een armband en twee kettingen.
536. Treinen Lima
HO set van Lima met twee TGV sets met diesellocomotief.
9725 CT Groningen