Veiling: Veiling 32
380. Franklin Mint zwaarden
Franklin Mint 2000 years of the sword. Display voorzien van magneet knoppen met negen verschillende zwaarden.
398. Luchtbuks 4,5 mm
Luchtbuks, made for UMAREX Germany 13F01652 4, 5mm.
405. Lot plate
Divers lot plate van onder andere WMF en Keltum.
425. Lot plate
Lot plate waaronder gebaksvorkjes, lepeltjes, theezeefje, opscheplepels en vorken.
397. Schilderij, J. Dijkstra
Schilderij olieverf op doek. Heideveld bij Dwingeloo, rechtsonder gesigneerd J. Dijkstra.
428. Kandelaar
Driearmige kandelaar Berg Denmark. Circa 1965.
9725 CT Groningen