Veiling: Veiling 32
88. Soepterrine
Chinees export porseleinen soepterrine, circa 1900.
85. Verzilverd bestek
Divers lot verzilverd bestek waaronder lepels, vorken, messenleggers en visbestek.
106. Schilderij
Schilderij, olieverf op paneel. Rechtsonder gesigneerd, circa 1900.
107. Schilderijen, olieverf op doek
Drie schilderijen met een afbeelding van een Bull Terrier.
182. Divers lot Hindeloopen
Twee dienbladen, beker en vaatjes.
97. Lot design
Lot design o.a. Georg Jensen, Ritzenhoff en Haga.
96. Lot servies, Rainbow Rörstrand Zweden
Twee dozen met servies.
187. Aquarel, Oosterland
Aquarel, rechtsonder gesigneerd Oosterland. Midden 20e eeuw.
109. Tegeltableau, Makkum
Vierpas tegeltableau, Tichelaar Makkum. Eind 20e eeuw.
120. Theetafel
Theetafel met uitschuif bladen aan twee kanten, staande op cabriole poten (Queen Anne). Circa 1900.
122. Tafel
Bijzettafel met geschulpt houten blad. Circa 1920.
499. Reclameposter Rotterdamsche Bank
Reclameposter Rotterdamse Bank (later de AMRO bank). Circa 1950.
9725 CT Groningen