Veiling: Veiling 32

370. Aquarel, Irene Meuldijk

Aquarel, Drentse Aa bij Zeegse. Irene Meuldijk. Rechtsonder gesigneerd.

598. Schilderij

622. Houtskooltekening, H. Molhoek

Houtskooltekening "Want waanzinig is Eros", H. Molhoek. Rechtsonder gesigneerd.

626. Secretaire

Eikenhouten secretaire, mid-century design.

11. Schaal, Abbring

Schaal van keramiek, ontwerp Abbring.

40. Tekening

Krijttekening "langs de weg naar Waterloo". Linksonder gesigneerd Bos 72.

69. Tafel

Perenhouten eetkamertafel met geschulpt blad. Eind 19e eeuw.

167. Lot koper

Lot koper waaronder een doofpot en een ketel.

87. Vaas

Gekleurde glazen vaas.

183. Houten schaatsen

Twee paar houten schaatsen.

565. Sieraden

Drie zilveren kettingen, tinnen armband en een koperen broche.

273. Volkswagen Golf IV en Ford Pepsi-Cola

Volkswagen Golf IV en Ford Pepsi-Cola.

99. Lot glaswerk

490. Lot boeken

110. Wandbord, Makkum

Wandbord met spreuk, Makkum. Eind 20e eeuw.

341. Houten klok

301. Horloges

Lot met verschillende vintage horloges.

337. Houten beelden, Ghana en Congo

Hout, Lot van 2 etnografische beelden waaronder een decoratieve "Fante akua ba" pop. midden 20e eeuw midden Afrika. A. Een decoratief vruchtbaarheids- beeld : Fante akua ba pop, Ghana. B. Beeld van man met hoofddeksel, vermoedelijk Congolees (D.R.C.).

328. Masker, Ecuador

Masker van klei uit Quito, Ecuador.

299. Horloges

Zes verschillende merken horloges, waaronder een Junghans.

263. Plafonnière

256. Lampetstel Maestricht

Lampetstel Sociėté Céramique Maestricht.

138. Theekast Art Deco

126. Lot poppen

Drie poppen op houten stoelen.

499. Reclameposter Rotterdamsche Bank

Reclameposter Rotterdamse Bank (later de AMRO bank). Circa 1950.

9725 CT Groningen