Veiling: Veiling 32

52. Lot tapijten

Lot met zes verschillende tapijten.

58. Schoenpoets set

Noord Afrikaanse, hout met beslagenmessing, draagbare bewerkte schoenpoetsset. Eerste helft 20e eeuw.

55. Houten schep

Twee houten scheppen om het land mee te bewerken, circa 1900.

57. Theestoof met ketel

Notenhouten theestoof met koperen ketel en messing binnenbak.

60. Altaarkast

Frans altaarkast voor heiligbeeld. Circa 1900.

62. Pers

Antieke houten pers.

357. Spiegel Coca Cola

Spiegel Coca Cola naar oud voorbeeld, tweede helft 20e eeuw.

484. Vaas Ram voor Vredestein

64. Kaarttafel

Mahoniehouten opklapbare Biedermeier kaarttafel. Eind 19e eeuw.

71. Eetkamer stoelen

Vier notenhouten eetkamerstoelen. Eind 19e eeuw.

73. Hangvitrinekast

Eikenhouten hangvitrinekast. Tweede helft 20e eeuw.

447. Lot boeken

72. Halbank

Eikenhouten Victoriaanse halbank met opbergruimte. Circa 1890.

70. Spaanse tafel

Spaanse salontafel met smeedijzer, 20e eeuw.

63. Hangoortafel

Engelse mahoniehouten hangoortafel. Circa 1900.

74. Pauwenschotel

Pauwenstaartschotel met merkteken van De Klaauw.

78. Fijische Ula

Fijische houten Ula gooiknuppel. Midden 20e eeuw.

76. Luidspreker

Phillips luidspreker met bakelieten zenderschakelaar van De Draadomroep. Circa 1960.

77. Visplank

170. Lot glaswerk

Lot glaswerk ruit waaier.

171. Lot curiosa

185. Lot glaswerk

Divers lot glaswerk met ruit waaier motief.

89. Lot boeken

Lot boeken over wijn.

84. Vaas

Gekleurde glazen vaas.

499. Reclameposter Rotterdamsche Bank

Reclameposter Rotterdamse Bank (later de AMRO bank). Circa 1950.

9725 CT Groningen