Veiling: Veiling 32
58. Schoenpoets set
Noord Afrikaanse, hout met beslagenmessing, draagbare bewerkte schoenpoetsset. Eerste helft 20e eeuw.
55. Houten schep
Twee houten scheppen om het land mee te bewerken, circa 1900.
57. Theestoof met ketel
Notenhouten theestoof met koperen ketel en messing binnenbak.
60. Altaarkast
Frans altaarkast voor heiligbeeld. Circa 1900.
357. Spiegel Coca Cola
Spiegel Coca Cola naar oud voorbeeld, tweede helft 20e eeuw.
64. Kaarttafel
Mahoniehouten opklapbare Biedermeier kaarttafel. Eind 19e eeuw.
71. Eetkamer stoelen
Vier notenhouten eetkamerstoelen. Eind 19e eeuw.
73. Hangvitrinekast
Eikenhouten hangvitrinekast. Tweede helft 20e eeuw.
72. Halbank
Eikenhouten Victoriaanse halbank met opbergruimte. Circa 1890.
70. Spaanse tafel
Spaanse salontafel met smeedijzer, 20e eeuw.
63. Hangoortafel
Engelse mahoniehouten hangoortafel. Circa 1900.
74. Pauwenschotel
Pauwenstaartschotel met merkteken van De Klaauw.
78. Fijische Ula
Fijische houten Ula gooiknuppel. Midden 20e eeuw.
76. Luidspreker
Phillips luidspreker met bakelieten zenderschakelaar van De Draadomroep. Circa 1960.
185. Lot glaswerk
Divers lot glaswerk met ruit waaier motief.
499. Reclameposter Rotterdamsche Bank
Reclameposter Rotterdamse Bank (later de AMRO bank). Circa 1950.
9725 CT Groningen