Veiling: Veiling 32
18. Kraantjespot
Koperen Empire kraantjespot, begin 19e eeuw.
9. Comtoise klok
Comtoise klok met harpslinger. Eind 19e eeuw.
21. Schilderij
Schilderij, olieverf op board, aan beide kanten beschilderd. Rechtsonder gesigneerd.
433. Lot emaille
Lot diverse geëmailleerde voorwerpen, circa 1970.
32. Windsor stoelen
Set van zes Windsor stoelen, vier met armleuning en twee zonder armleuning.
41. Bank, Woburn Springvale Chesterfields
Leren gecapitonneerde high-back drie zits bank, model Woburn Springvale Chesterfield.
39. Fauteuil, Springvale Chesterfields
Leren gecapitonneerde fauteuil, model Woburn Springvale Chesterfields.
42. Fauteuil, Springvale Chesterfields
476. Tekening
Tekening. Rechtsonder gesigneerd met initialen M.B.
45. Schilderij, Venema
Schilderij, olieverf op board, rechtsonder gesigneerd J.H. Venema '63.
499. Reclameposter Rotterdamsche Bank
Reclameposter Rotterdamse Bank (later de AMRO bank). Circa 1950.
9725 CT Groningen