Veiling: Veiling 32

18. Kraantjespot

Koperen Empire kraantjespot, begin 19e eeuw.

9. Comtoise klok

Comtoise klok met harpslinger. Eind 19e eeuw.

17. Slabestek

Slabestek met bewerkte houten heften.

21. Schilderij

Schilderij, olieverf op board, aan beide kanten beschilderd. Rechtsonder gesigneerd.

28. Gouache

Goauche, stadsgezicht.

433. Lot emaille

Lot diverse geëmailleerde voorwerpen, circa 1970.

439. Tapijt met kussen

31. Gouache

Gouache, linksonder gesigneerd Ten Hoopen '57.

37. Bidstoel

Bidstoel met rieten zitting.

20. Gouache

Gouache, rechtsonder gesigneerd.

34. Bureaustoel

Bureaustoel zwart skai leer, verstelbaar.

32. Windsor stoelen

Set van zes Windsor stoelen, vier met armleuning en twee zonder armleuning.

336. Chocoladevorm

291. Houten masker, Tanzania

33. Pianokruk

Pianokruk Thonetstijl, in hoogte verstelbaar.

41. Bank, Woburn Springvale Chesterfields

Leren gecapitonneerde high-back drie zits bank, model Woburn Springvale Chesterfield.

448. Lot boeken

39. Fauteuil, Springvale Chesterfields

Leren gecapitonneerde fauteuil, model Woburn Springvale Chesterfields.

42. Fauteuil, Springvale Chesterfields

452. Lot boeken

476. Tekening

Tekening. Rechtsonder gesigneerd met initialen M.B.

44. Poster

Filmposter Walt Disney's Fantasia.

45. Schilderij, Venema

Schilderij, olieverf op board, rechtsonder gesigneerd J.H. Venema '63.

43. Grafiek

Grafiek, linksonder gesigneerd.

499. Reclameposter Rotterdamsche Bank

Reclameposter Rotterdamse Bank (later de AMRO bank). Circa 1950.

9725 CT Groningen