Veiling: Veiling 32

125. Thonet kinderstoel

Thonet kinderstoel met webbing zitting en rugleuning. Eerste helft 20e eeuw.

158. Glazen stolp

Glazen stolp met onderschotel.

568. Plaatjesalbums film, Duitsland

Plaatjesalbums met veelal vooroorlogse filmsterren, in de edities van Mercedes Filmbilder album 4, Josetti film album no. 2 en Gold Film Bilder album 1. De plaatjesalbums zijn compleet, jaren '30.

391. Wandborden, Royal Sphinx Maastricht

Twee verschillende wandborden Royal Sphinx Maastricht, een met afbeelding van G. Poggenbeek. Circa 1955.

503. Munten Challenger en Columbia

Zestien munten uit Challenger series 1983-1986 en Columbia series 1981-1983.

300. Horloges

Drie verschillende merken horloges.

368. Diaprojector, Voigtlander

Diaprojector Voigtlander, circa 1970.

325. Waaier en borduurwerk

Chinese waaier van beschilderde zijde, hierbij een borduurwerk met vergulde naald.

574. Lot glaswerk

297. Lot spelletjes

Divers lot spelletjes, vooral eerste helft 20e eeuw

1. Colopal dekselpot, A.D. Copier

Colopal dekselpot met zwart glazen deksel. A.D. Copier Glasfabriek Leerdam. circa 1930.

360. Schilderij, olieverf op karton, A. Groenhuis 1929

Schilderij "straatje in Hasselt bij Zwolle", olieverf op karton, gesigneerd A. Groenhuis 1929.

53. Tapijt

Handgeknoopt tapijt. Pakistan.

66. Kast

Eikenhouten meidenkast met twee deuren. Eind 19e eeuw.

124. Stoelen

Set van zes zwart metalen eetkamerstoelen met stoffen zitting.

509. Zalfpotje

Blauw wit zalfpotje naar Kangxi voorbeeld, moderne productie.

366. Toverlantaarn

Vier verschillende toverlantaarnplaatjes in houten frame.

241. Houten beeld olifant met jong, India

Houten beeld olifant met jong, India, tweede helft 20e eeuw.

569. Plaatjesalbums en prentenboek film, Duitsland

Twee plaatjesalbums van Bunte Filmbilder met veelal vooroorlogse filmsterren en "Das Grosse Bilder Buch des Films". Jaren '30.

132. Poster

Poster in lijst.

576. Lot servies

238. Art-Deco plastiek

Roodbakken plastiek van een naakt met bloemen. Initialen CPF.

596. Olielampen

Drie stenen olielampen.

499. Reclameposter Rotterdamsche Bank

Reclameposter Rotterdamse Bank (later de AMRO bank). Circa 1950.

9725 CT Groningen