Veiling: Veiling 32
125. Thonet kinderstoel
Thonet kinderstoel met webbing zitting en rugleuning. Eerste helft 20e eeuw.
568. Plaatjesalbums film, Duitsland
Plaatjesalbums met veelal vooroorlogse filmsterren, in de edities van Mercedes Filmbilder album 4, Josetti film album no. 2 en Gold Film Bilder album 1. De plaatjesalbums zijn compleet, jaren '30.
391. Wandborden, Royal Sphinx Maastricht
Twee verschillende wandborden Royal Sphinx Maastricht, een met afbeelding van G. Poggenbeek. Circa 1955.
503. Munten Challenger en Columbia
Zestien munten uit Challenger series 1983-1986 en Columbia series 1981-1983.
368. Diaprojector, Voigtlander
Diaprojector Voigtlander, circa 1970.
325. Waaier en borduurwerk
Chinese waaier van beschilderde zijde, hierbij een borduurwerk met vergulde naald.
297. Lot spelletjes
Divers lot spelletjes, vooral eerste helft 20e eeuw
1. Colopal dekselpot, A.D. Copier
Colopal dekselpot met zwart glazen deksel. A.D. Copier Glasfabriek Leerdam. circa 1930.
360. Schilderij, olieverf op karton, A. Groenhuis 1929
Schilderij "straatje in Hasselt bij Zwolle", olieverf op karton, gesigneerd A. Groenhuis 1929.
66. Kast
Eikenhouten meidenkast met twee deuren. Eind 19e eeuw.
124. Stoelen
Set van zes zwart metalen eetkamerstoelen met stoffen zitting.
509. Zalfpotje
Blauw wit zalfpotje naar Kangxi voorbeeld, moderne productie.
366. Toverlantaarn
Vier verschillende toverlantaarnplaatjes in houten frame.
241. Houten beeld olifant met jong, India
Houten beeld olifant met jong, India, tweede helft 20e eeuw.
569. Plaatjesalbums en prentenboek film, Duitsland
Twee plaatjesalbums van Bunte Filmbilder met veelal vooroorlogse filmsterren en "Das Grosse Bilder Buch des Films". Jaren '30.
238. Art-Deco plastiek
Roodbakken plastiek van een naakt met bloemen. Initialen CPF.
499. Reclameposter Rotterdamsche Bank
Reclameposter Rotterdamse Bank (later de AMRO bank). Circa 1950.
9725 CT Groningen