Veiling: Veiling 32
144. Spiegel
Smalle langwerpige spiegel in goudkleurige lijst.
193. Calculator Facit C1-13
Calculator Facit C1-13, eerste serie Zweden 1957.
196. Schotel, Imari
Japans Imari waaiervormige schotel. Circa 1920.
201. Stencilmachine Gestetner
Stencil machine Gestetner Rotary Cyclostyle No. 6, circa 1930.
199. Halvemaantafel
Halvemaantafel, eikenhout met twee lades. Eind 19e eeuw.
203. Bordenrek
Eikenhouten bordenrek, eerste helft 20e eeuw.
515. Ingelijste tegel
Ingelijste beschilderde tegel, linksonder gesigneerd met monogram. Duitsland begin 20e eeuw.
229. Hoge hoed, Empire
Grijze hoge hoed van het merk Empire, in originele doos. Begin 20e eeuw.
236. Houten beeld Chi Wara, Mali
Houten beeld antilope Chi Wara Bamana, Mali. Circa 1960.
4. Vaas, A.D. Copier Glasfabriek Leerdam
Tincraqule vaas, A.D. Copier Glasfabriek Leerdam. Circa 1935.
5. Scheepsklok, Gustav Becker
Scheepsklok, ontwerp Gustav Becker. Gemerkt met GB, circa 1900.
2. Tegel Porceleyne Fles
Cloissoné tegel van aardewerk. Vervaardigd door de Porceleyne Fles Delft, midden 20e eeuw.
13. Divers lot tin
Divers lot hand beschilderd tin bestaande uit twee dienbladen, kraantjespot, suikerpot, melkkan en schaaltje.
10. Vaas en kom, Abbring
Vaas en kom van keramiek, ontwerp Abbring.
19. Kandelaren en bel
Drie messing kandelaren en een tafelbel, circa 1900.
499. Reclameposter Rotterdamsche Bank
Reclameposter Rotterdamse Bank (later de AMRO bank). Circa 1950.
9725 CT Groningen