Veiling: Veiling 32

144. Spiegel

Smalle langwerpige spiegel in goudkleurige lijst.

193. Calculator Facit C1-13

Calculator Facit C1-13, eerste serie Zweden 1957.

196. Schotel, Imari

Japans Imari waaiervormige schotel. Circa 1920.

201. Stencilmachine Gestetner

Stencil machine Gestetner Rotary Cyclostyle No. 6, circa 1930.

199. Halvemaantafel

Halvemaantafel, eikenhout met twee lades. Eind 19e eeuw.

203. Bordenrek

Eikenhouten bordenrek, eerste helft 20e eeuw.

515. Ingelijste tegel

Ingelijste beschilderde tegel, linksonder gesigneerd met monogram. Duitsland begin 20e eeuw.

229. Hoge hoed, Empire

Grijze hoge hoed van het merk Empire, in originele doos. Begin 20e eeuw.

224. Lot curiosa

236. Houten beeld Chi Wara, Mali

Houten beeld antilope Chi Wara Bamana, Mali. Circa 1960.

243. Lot curiosa

277. Koperen aker

318. Lot elpees

312. Lot curiosa

4. Vaas, A.D. Copier Glasfabriek Leerdam

Tincraqule vaas, A.D. Copier Glasfabriek Leerdam. Circa 1935.

5. Scheepsklok, Gustav Becker

Scheepsklok, ontwerp Gustav Becker. Gemerkt met GB, circa 1900.

2. Tegel Porceleyne Fles

Cloissoné tegel van aardewerk. Vervaardigd door de Porceleyne Fles Delft, midden 20e eeuw.

6. Tulpenvaas

Tulpenvaas Maroeska Metz.

13. Divers lot tin

Divers lot hand beschilderd tin bestaande uit twee dienbladen, kraantjespot, suikerpot, melkkan en schaaltje.

12. Bijbels

Twee bijbels, een met gouden slot.

10. Vaas en kom, Abbring

Vaas en kom van keramiek, ontwerp Abbring.

26. Prent

Prent stadsgezicht.

24. Prent Groningen

Prent Martinitoren Groningen.

19. Kandelaren en bel

Drie messing kandelaren en een tafelbel, circa 1900.

499. Reclameposter Rotterdamsche Bank

Reclameposter Rotterdamse Bank (later de AMRO bank). Circa 1950.

9725 CT Groningen