Veiling: Veiling 32
480. Lot Wedgwood
Divers lot Wedgwood waaronder een sauskom, borden en schalen.
523. Sieraden
Lot broches, oorbellen en een armband, waaronder Dior.
566. Album met ansichtkaarten en postzegelalbums
Een album met ansichtkaarten en drie albums met postzegels.
404. Bierpul Villeroy & Boch en schenkkan Quart
Bierpul Villeroy & Boch en tinnen schenkkan Quart.
364. Beddenpan
Platronde koperen beddenpan met scharnierende messing deksel aan houten steel. Circa 1900.
379. Lot met Dinky Toys
Divers lot met vier Dinky Toys waaronder een tractor. Hierbij een Britains tractor en een blikken versie.
237. Koperen doofpot
Bijzonder model doofpot, koper met messing deksel, 19e eeuw.
345. Schilderij, olieverf op doek
Schilderij, bloemenmarkt Amsterdam, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd.
Eerste helft 20e eeuw.
383. Theelichten en tafelschuier met blad
Twee vernikkelde theelichten waarvan een met roodglas en een vernikkelde tafelschuier met blad. Circa 1920.
381. Speelgoed auto's en opwindspeelgoed
Lot divers speelgoed met twee blikken auto's en een turnster.
136. Kist
Eikenhouten kist met snijwerk aan de voor- en achterkant. Circa 1900.
508. Koffie-en theeservies, Carl Tielsch Altwasser
Twaalfdelig porseleinen koffie-en theeservies, Carl Tielsch Altwasser. Duitsland, circa 1930.
612. Houten kist met ronde deksel
Houten kist met ronde deksel en messing banden.
232. Senufo masker, Afrika
Hout, decoratief Senufo masker, 2e helft 20e eeuw, Afrika.
499. Reclameposter Rotterdamsche Bank
Reclameposter Rotterdamse Bank (later de AMRO bank). Circa 1950.
9725 CT Groningen