Veiling: Veiling 32

Prent

Prent stadsgezicht.

Curiosa. Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek, rivierlandschap.

Kunst Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Goauche

Goauche, stadsgezicht.

Kunst Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Schilderij, Venema

Schilderij, olieverf op board, rechtsonder gesigneerd J.H. Venema '63.

Kunst Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

T-shirt 3FM Serious Request

Ingelijste 3FM Serious Request t-shirt Groningen 2009, met handtekeningen van dj's en andere bekende Nederlanders.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Schilderij, Venema

Schilderij, olieverf op board, J.H. Venema.

Kunst Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Tapijt

Handgeknoopt tapijt, Pakistan.

Tapijten Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Lot tapijten

Lot met drie verschillende tapijten.

Tapijten Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Tapijt

Handgeknoopt tapijt. Pakistan.

Tapijten Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Turfschep

Antieke houten turfsteekschep, 19e eeuw.

Antiek Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Theestoof met ketel

Notenhouten theestoof met koperen ketel en messing binnenbak.

Antiek Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Schoenpoets set

Noord Afrikaanse, hout met beslagenmessing, draagbare bewerkte schoenpoetsset. Eerste helft 20e eeuw.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Wijntafel

Notenhouten wijntafel met geschulpt blad.

Curiosa. Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Altaarkast

Frans altaarkast voor heiligbeeld. Circa 1900.

Antiek Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Pers

Antieke houten pers.

Antiek Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Hangoortafel

Engelse mahoniehouten hangoortafel. Circa 1900.

Antiek Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Kaarttafel

Mahoniehouten opklapbare Biedermeier kaarttafel. Eind 19e eeuw.

Antiek Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Houten drankton

Eikenhouten ton met een deurtje en ruimte voor glazen en dranken, eerste helft 20e eeuw.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Kast

Eikenhouten meidenkast met twee deuren. Eind 19e Eeuw.

Antiek Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Bureaustoel

Draaibare bureaustoel in Thonetstijl. Eind 20e eeuw.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Armstoel

Mahonie houten armstoel met leren bekleding. Circa 1900.

Antiek Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Tafel

Perenhouten eetkamertafel met geschulpt blad. Eind 19e eeuw.

Antiek Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Spaanse tafel

Spaanse salontafel met smeedijzer, 20e eeuw.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Eetkamer stoelen

Vier notenhouten eetkamerstoelen. Eind 19e eeuw.

Antiek Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel