Veiling: Veiling 32
623. Uitklaptafel, Arne Jacobsen
Uitklaptafel, model 3601 teakhout met chromen poten. Ontwerp Arne Jacobsen uitgevoerd door Fritz Hansen in de jaren '50.
586. Kalenderposter, Henk Rongen
Kalenderposter, Kontrast Henk Rongen, 1977.
542. Roco locomotief
Deutsche Bahn BDAG 225, in originele doos.
538. Tomy Takara treinmodellen
Drie stuks in gesealde verpakking. Shinkansen Series Hayabusa, serie E3, E5 en E7.5
532. Zilveren sieraden
Lot met sieraden veelal bezet met een steentje.
511. Eikenhouten console
Eikenhouten console, Europees, 19e eeuw
500. Beeld van een mannenhoofd, Afrika
Hout, beeld van een mannenhoofd, 2e helft 20e eeuw, Afrika. In de sfeer van Makonde. Uit een stuk boomstam gesneden.
506. Beeld van een vrouw, Afrika
Hout, beeld van een vrouw, 2e helft 20e eeuw, Afrika. In de sfeer van Makonde.
371. Houten sigarenkistjes
Zes houten sigarenkistjes met hand gestoken florale motieven, midden 20e eeuw.
567. Delftblauwe kaststel, Louis Regout Mosa
Delftblauwe kaststel vazen Regout, Maastricht ca. 1935.
362. Fries kantoortje
Klein model Friese staartklok, beschilderde wijzerplaat met Romeinse cijfers en maan duiding. Tweede helft 20e eeuw.
286. Lot autofolders
Lot autofolders Honda, Toyota, Nissan, Hyundai en Mitsubshi.
499. Reclameposter Rotterdamsche Bank
Reclameposter Rotterdamse Bank (later de AMRO bank). Circa 1950.
9725 CT Groningen