Veiling: Veiling 32
252. Opgezette reekop
Opgezette reekop op eiken houten schild, 2e helft 20e eeuw.
233. Houten beelden
Twee houten beelden West Afrika. Circa 1960.
502. Mascotte Olympische spelen 1992
Cobi knuffel, mascotte officiële Olympische Spelen.
510. Verplegingsspeldjes
Drie verplegingsspeldjes, een met Wet Ziekenverpleging met ooievaar en twee andere verplegingsspeldjes.
3. Divers lot vazen
Vier verschillende gekleurde glazen vazen.
8. Chinese staanders
Zeven zwart houten Chinese staanders. Midden 20e eeuw.
204. Hoekstoelen
Twee hoekstoelen met biezenmat, circa 1920.
38. Slipper box, Springvale Chesterfield
Gecapitonneerde leren slipper box op wieltjes, Springvale Chesterfield. Vierde kwart 20e eeuw.
65. Houten drankton
Eikenhouten ton met een deurtje en ruimte voor glazen en dranken, eerste helft 20e eeuw.
67. Bureaustoel
Draaibare bureaustoel in Thonetstijl. Eind 20e eeuw.
130. Prenten met 19e eeuwse taferelen ingelijst
Vijf ingelijste steendrukken, 19e eeuw
137. Aquarel, Cobi
Aquarel Winsum, rechtsonder gesigneerd Cobi.
499. Reclameposter Rotterdamsche Bank
Reclameposter Rotterdamse Bank (later de AMRO bank). Circa 1950.
9725 CT Groningen