Veiling: Veiling 32

252. Opgezette reekop

Opgezette reekop op eiken houten schild, 2e helft 20e eeuw.

251. Lot Meccano

233. Houten beelden

Twee houten beelden West Afrika. Circa 1960.

581. Bontjas

Vintage bontjas, circa 1965.

580. Bontjas

Vintage bontjas, circa 1965.

502. Mascotte Olympische spelen 1992

Cobi knuffel, mascotte officiële Olympische Spelen.

214. Plastic bollamp

510. Verplegingsspeldjes

Drie verplegingsspeldjes, een met Wet Ziekenverpleging met ooievaar en twee andere verplegingsspeldjes.

3. Divers lot vazen

Vier verschillende gekleurde glazen vazen.

8. Chinese staanders

Zeven zwart houten Chinese staanders. Midden 20e eeuw.

204. Hoekstoelen

Twee hoekstoelen met biezenmat, circa 1920.

35. Bureaustoel

Bureaustoel zwart skai leer, verstelbaar.

38. Slipper box, Springvale Chesterfield

Gecapitonneerde leren slipper box op wieltjes, Springvale Chesterfield. Vierde kwart 20e eeuw.

59. Wijntafel

Notenhouten wijntafel met geschulpt blad.

65. Houten drankton

Eikenhouten ton met een deurtje en ruimte voor glazen en dranken, eerste helft 20e eeuw.

67. Bureaustoel

Draaibare bureaustoel in Thonetstijl. Eind 20e eeuw.

79. Vazen

Twee bronzen vazen met draak.

112. Portret

Portret van een edelman.

130. Prenten met 19e eeuwse taferelen ingelijst

Vijf ingelijste steendrukken, 19e eeuw

189. Glazen stolp

141. Bidstoel

Bidstoel met biezenzitting en bijbelhouder.

137. Aquarel, Cobi

Aquarel Winsum, rechtsonder gesigneerd Cobi.

169. Lot glaswerk

Lot glaswerk ruit waaier.

166. Lot aardewerk

Lot aardewerk waaronder Makkum.

499. Reclameposter Rotterdamsche Bank

Reclameposter Rotterdamse Bank (later de AMRO bank). Circa 1950.

9725 CT Groningen