Veiling: Veiling 32 Aziatica Chinese staanders

Chinese staanders

Startprijs: € 5,00

Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling.

Zeven zwart houten Chinese staanders. Midden 20e eeuw.

Beschadigingen.

Hoogte 3,5 cm en max. diameter 13,5 cm.

Aziatica