Porseleinen beeld godin Ariadne

Porseleinen beeld van de Griekse godin Ariadne op een panter, 19e eeuw.

Kavelnummer en naam Porseleinen beeld godin Ariadne
Veiling Veiling 32

Hoogte 12 cm en breedte 11 cm.

Conditie Beschadigd.
Huidig bod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen