Veiling: Veiling 32 Curiosa Sculptuur godin Ariadne

Sculptuur godin Ariadne

Startprijs: € 5,00

Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling.

Porseleinen sculptuur van de Griekse godin Ariadne op een panter. 19e eeuw.

Beschadigd

Hoogte 12 cm en breedte 11 cm.

Curiosa