Veiling: Veiling 32
609. Philips warmtelamp, Charlotte Perriand
Philips warmtelamp "Cocotte", ontworpen door Charlotte Perriand in de jaren 50.
621. Pendule, Kieninger
Notenhouten pendule klok, circa 1950.
633. Stoel
Eikenhouten eetkamerstoel met groene bekleding en gestoken rugleuning.
627. Vliegende Hollander
Vliegende Hollander kinderfiets van hout en ijzer met hand aandrijving. Tweede helft 20e eeuw.
200. Halvemaantafel
Halvemaantafel, mahoniehout. Circa 1920.
631. Paraplustandaard
Gietijzeren paraplustandaard met lekbakje, circa 1920.
632. Paraplustandaard
Gietijzeren paraplustandaard met lekbakje, tweede helft 20e eeuw.
616. Klok
Eikenhouten regulateur klok met Junghans uurwerk, circa 1940.
618. Zaanse klok
Notenhouten Hollandse Zaanse klok, circa 1970.
635. Koffer
Revelation koffer van geperst karton met messing sluiting, circa 1940.
636. Ladekast
Dubbel gebogen eikenhouten ladekast met ramskop beslag, circa 1900.
369. Aquarellen en prent
Lot met vier aquarellen en een prent van Groningen.
272. Metalen graafmachine
Metalen graafmachine, gemerkt M3MA-1968, gemaakt in Rusland.
276. Mercedes Benz SSK en Porsche 356 B Coupé
Burago Mercedes Benz SSK en Porsche 356 B Coupé.
9725 CT Groningen