Veiling: Veiling 32

609. Philips warmtelamp, Charlotte Perriand

Philips warmtelamp "Cocotte", ontworpen door Charlotte Perriand in de jaren 50.

621. Pendule, Kieninger

Notenhouten pendule klok, circa 1950.

633. Stoel

Eikenhouten eetkamerstoel met groene bekleding en gestoken rugleuning.

627. Vliegende Hollander

Vliegende Hollander kinderfiets van hout en ijzer met hand aandrijving. Tweede helft 20e eeuw.

175. Vaas en schaal

630. Kleedkamerbankjes

200. Halvemaantafel

Halvemaantafel, mahoniehout. Circa 1920.

202. Radio Philips

Houten Philips radio, circa 1960.

631. Paraplustandaard

Gietijzeren paraplustandaard met lekbakje, circa 1920.

632. Paraplustandaard

Gietijzeren paraplustandaard met lekbakje, tweede helft 20e eeuw.

614. Gipsen wandsokkels

616. Klok

Eikenhouten regulateur klok met Junghans uurwerk, circa 1940.

618. Zaanse klok

Notenhouten Hollandse Zaanse klok, circa 1970.

634. Mand

Rieten bakkersmand, circa 1950

635. Koffer

Revelation koffer van geperst karton met messing sluiting, circa 1940.

636. Ladekast

Dubbel gebogen eikenhouten ladekast met ramskop beslag, circa 1900.

369. Aquarellen en prent

Lot met vier aquarellen en een prent van Groningen.

216. Hanglamp

Industriële stijl hanglamp.

223. Lot curiosa

227. Lot curiosa

240. Kinderservies

250. Lot Meccano

257. Lot wajang poppen

272. Metalen graafmachine

Metalen graafmachine, gemerkt M3MA-1968, gemaakt in Rusland.

276. Mercedes Benz SSK en Porsche 356 B Coupé

Burago Mercedes Benz SSK en Porsche 356 B Coupé.

9725 CT Groningen