Veiling: Veiling 32
49. Schilderij, H.C. Kranenburg jr.
Schilderij, boerderij met molen, olieverf op doek. Hendrik Cornelis Kranenburg, rechtsonder gesigneerd. Circa 1950.
48. Schilderij, Venema
Schilderij, olieverf op board, J.H. Venema.
111. Houten ornament
Hand gestoken gepolychromeerd houten ornament, régence stijl. Circa 1900.
148. Lot glaswerk
Divers lot glaswerk waaronder dierfiguren.
190. Hoge hoed, Ambassador
Zwarte hoge hoed in originele doos, Ambassador Bokma Leeuwarden. Eerste helft 20e eeuw.
209. Bolkroonluchter
5-armige messing bolkroonluchter, tweede helft 20e eeuw.
205. Bijzettafels
Miniset bestaande uit drie bijzettafels van geperforeerd wit metaal, in de stijl van Mathieu Mategot. Circa 1960.
296. Schilderij, W. Bouwsema
Schilderij, olieverf op hout, Wim Bouwsema (1936).
295. Lot spelletjes
Divers lot spelletjes waaronder roulette, legpuzzel, kaarten, domino en een visspel.
344. Celadon vaas
Chinees porseleinen celadon vaas met blauw decor. Circa 1900.
9725 CT Groningen