Veiling: Veiling 32

49. Schilderij, H.C. Kranenburg jr.

Schilderij, boerderij met molen, olieverf op doek. Hendrik Cornelis Kranenburg, rechtsonder gesigneerd. Circa 1950.

48. Schilderij, Venema

Schilderij, olieverf op board, J.H. Venema.

54. Houten scheppen

Twee houten scheppen, circa 1900.

111. Houten ornament

Hand gestoken gepolychromeerd houten ornament, régence stijl. Circa 1900.

148. Lot glaswerk

Divers lot glaswerk waaronder dierfiguren.

165. Lot koper

Lot koper waaronder twee ketels.

184. Kommen en bord

Twee haantjes kommen en een bord.

190. Hoge hoed, Ambassador

Zwarte hoge hoed in originele doos, Ambassador Bokma Leeuwarden. Eerste helft 20e eeuw.

209. Bolkroonluchter

5-armige messing bolkroonluchter, tweede helft 20e eeuw.

211. Lot porselein

205. Bijzettafels

Miniset bestaande uit drie bijzettafels van geperforeerd wit metaal, in de stijl van Mathieu Mategot. Circa 1960.

249. Lot Wisdom mechanic

296. Schilderij, W. Bouwsema

Schilderij, olieverf op hout, Wim Bouwsema (1936).

295. Lot spelletjes

Divers lot spelletjes waaronder roulette, legpuzzel, kaarten, domino en een visspel.

320. Lot elpees

344. Celadon vaas

Chinees porseleinen celadon vaas met blauw decor. Circa 1900.

373. Lot fotolijsten

413. Kast

Antieke eikenhouten Drentse kast, circa 1800.

471. Flessen

489. Lot glaswerk

270. Lot bestek

Lot divers bestek van verschillende merken.

220. Houtsnijwerk

239. Lot curiosa

279. Schoolkaarten

281. Glazen bollamp

9725 CT Groningen