Veiling: Veiling 32 Kunst 604 - Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. de Graaf

604 - Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. de Graaf

Minimumbod: € 5,00

Verkocht voor € 10,00

Schilderij olieverf op doek, gesigneerd J. (Jochem) de Graaf

In goede staat.

160 x 69 cm.

Kunst

Log in of registreer een account om dit kavel aan uw favorieten toe te voegen.

Ook inbreng gevraagd