Veiling: Veiling 32 Antiek Dolken

Dolken

Startprijs: € 5,00

Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling.

Twee dolken, een met bewerkte benen schede en een officiers dolk gedateerd 1910.

Beschadigingen.

Max. lengte 36,5 cm.

Antiek