Dolken

Twee dolken, een met bewerkte benen schede en een officiers dolk gedateerd 1910.

Kavelnummer en naam Dolken
Veiling Veiling 32
Afmetingen Max. lengte 36,5 cm.
Conditie Beschadigingen, dolk met been in slechte staat.
Huidig bod€ 95
Verkoopprijs € 95
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen