105. Schilderij, naar du Chatel

Schilderij, landschap langs het water, olieverf op paneel. Naar Fredericus Jacobus van Rossem du Chatel.

Kavelnummer en naam 105. Schilderij, naar du Chatel
Veiling Veiling 32
Afmetingen 20 x 27 cm.
Conditie Beschadigingen.
Huidig bod€ 5
Verkoopprijs € 5
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen