624. Goud en o.a. diamant, antieke rosé gouden broche met roosgeslepen diamanten en broche met parels

Goud en o.a. diamant. Lot van twee stuks; antieke rosé gouden broche met roosgeslepen diamanten en broche met parels, 19e eeuw en midden 20e eeuw, Nederland. A. Antieke broche in de vorm van een tak met bladeren met daarop roosgeslepen diamanten, gemerkt: Eikenblad (14k). B. Een broche met vijf cultivé parels, gemerkt: 585 (14k).

Kavelnummer en naam 624. Goud en o.a. diamant, antieke rosé gouden broche met roosgeslepen diamanten en broche met parels
Veiling Veiling 33 sessie 2
Afmetingen Max. lengte 4,5 cm, max. diameter2,5 cm en totale gewicht 12 gram.
Huidig bod€ 280
Verkoopprijs € 360
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen