Veiling: Veiling 33 sessie 2

Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij, olieverf op paneel. Landschap met koeien, rechtsonder gesigneerd. Circa 1900.

Kunst € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Schilderij, P.P. Schiedges

Schilderij, olieverf op doek, marouflé. Landschap met molens rechtsonder gesigneerd P.P. Schiedges. Circa 1900.

Kunst € 300 - € 600 (Startprijs: € 150,00)

Bekijk kavel

Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek, marouflé. Handels gezelschap. Anoniem. 19e eeuw.

Kunst € 140 - € 280 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek, marouflé. Drinkend kaartspelers gezelschap. Anoniem. 19e eeuw.

Bekijk kavel

Schilderij, Stanislaus Kalckreuth

Schilderij, olieverf op doek, marouflé. Stanislaus Friedrich Ludwig Graf von Kalckreuth (25 december 1820, Kozmin- 25 november 1894, Munchen). Berglandschap met kerk, linksonder gesigneerd en gedateerd Kalckreuth 1858.

Kunst € 600 - € 1200 (Startprijs: € 300,00)

Bekijk kavel