Veiling: Veiling 33 sessie 2

400 - Cloisonné vaas

Bronzen cloisonné vaas, Meiji periode.

Verkocht voor € 40,00

Aziatica € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

401 - Japanse schaal

Arita schaal, Japan, circa 1900.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

403 - Borduurwerk, India

Indiaas borduurwerk met afbeeldingen van olifanten, midden 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

404 - Schilderij op zijde

Handgeschilderde Moghul voorstelling op zijde, midden 20e eeuw.

Verkocht voor € 60,00

Aziatica € 60 - € 120 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

405 - Balinees houtsnijwerk

Twee Balinese houten beelden, midden 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

406 - Zijde schilderij

Schilderij op zijde, Indiase krijgers. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

407 - Plaquette, Roger Godchaux

Bronzen plaquette in hoog reliëf met Indonesische voorstelling, Roger Godchaux (Frankrijk, 1878–1958). Gemerkt Kunstanstalt WMF Gieslingen. (Gieslingen an der Steige).

Verkocht voor € 140,00

Aziatica € 280 - € 500 (Minimumbod: € 140,00)

Bekijk kavel

408 - Kop-en-schotels, China , Kangxi/Yongzheng periode

Tien schotels en zeven kopjes, Cafe au lait, seemleer, Imari en blauw wit, 18e eeuw.

Verkocht voor € 750,00

Aziatica € 280 - € 450 (Minimumbod: € 140,00)

Bekijk kavel

409 - Bronzen vaas, Japan

Bronzen vaas met florale motieven, Japanse Art Deco, circa 1900.

Verkocht voor € 50,00

Aziatica € 40 - € 60 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

410 - Famille rose gemberpot, China

Famille rose gemberpot met originele deksel, China, eerste helft 20e eeuw (republiek periode).

Verkocht voor € 140,00

Aziatica € 100 - € 200 (Minimumbod: € 50,00)

Bekijk kavel

411 - Zoutvat, China, Kangxi periode

Zoutvat, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode. Export porselein voor Europese markt.

Verkocht voor € 160,00

Aziatica € 200 - € 300 (Minimumbod: € 100,00)

Bekijk kavel

412 - Tafelgerei azijn en soja, Japan

Tafelgerei azijn en soja voor de Europese markt, Japan, 18e eeuw.

Verkocht voor € 260,00

Aziatica € 480 - € 750 (Minimumbod: € 240,00)

Bekijk kavel

413 - Imari melkkan, China, Kangxi periode

Imari melkkan met bijpassend deksel, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.

Verkocht voor € 80,00

Aziatica € 140 - € 250 (Minimumbod: € 70,00)

Bekijk kavel

414 - Melkkan, Amsterdams bont, Kangxi periode

Melkkan, Amsterdams bont, China, Kangxi periode. Gedecoreerd Chinees porselein met bloemenmand en florale motieven, begin 18e eeuw.

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

415 - Imari theepot, China, Kangxi periode

Imari theepot, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.

Verkocht voor € 80,00

Aziatica € 80 - € 160 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

416 - Imari theepot, China, Kangxi periode

Verkocht voor € 180,00

Aziatica € 240 - € 350 (Minimumbod: € 120,00)

Bekijk kavel

417 - Imari theepot, China, Kangxi periode

Verkocht voor € 140,00

Aziatica € 200 - € 350 (Minimumbod: € 100,00)

Bekijk kavel

418 - Imari theepot met onderstel, Japan, Arita

Imari theepot met onderstel, Japan, Arita, 18e eeuw.

Verkocht voor € 400,00

Bekijk kavel

419 - Imari theepot, Japan

Imari theepot, Japan, eerste helft 18e eeuw.

Verkocht voor € 90,00

Aziatica € 120 - € 200 (Minimumbod: € 60,00)

Bekijk kavel

420 - Theepot, Amsterdams bont, China

Theepot, Amsterdams bont, China, begin 18e eeuw.

Verkocht voor € 90,00

Bekijk kavel

421 - Bronzen vazen, Japan

Twee Japanse bronzen vazen met reliëfdecor van vogels en bloemen. Gemerkt aan de onderkant, circa 1900, Meiji periode.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

422 - Nanking dekselpot, China

Nanking dekselpot met doorlopend decor van vechtende krijgers te voet en te paard met zwaarden, schilden en vaandels. China eind 19e eeuw.

Verkocht voor € 180,00

Bekijk kavel

423 - Bronzen koro, Japan

Bronzen koro met cloisonné. Deksel bekroond met Foo dog, oren in draakvorm en staand met drie poten op een ring. Stempel van maker aan de onderkant. Japan, circa 1900 Meiji-periode.

Verkocht voor € 120,00

Bekijk kavel

424 - Bronzen vaas, Japan

Bronzen vaas met floraal decor in reliëf. Japan, circa 1900, Meiji periode.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

425 - Famille rose pijpvazen, China

Twee Chinese Kanton famille rose pijpvazen, 19e eeuw.

Verkocht voor € 220,00

Bekijk kavel

Ook inbreng gevraagd

9725 CT Groningen