Veiling: Veiling 33 sessie 2
811. Volks aardewerk kan, Suriname
Volks aardewerk kan uit Suriname, begin 20e eeuw.
409. Bronzen vaas, Japan
Bronzen vaas met florale motieven, Japanse Art Deco, circa 1900.
425. Famille rose pijpvazen, China
Twee Chinese Kanton famille rose pijpvazen, 19e eeuw.
496. Aquarel, Jan Weinand de Jonge
Aquarel Prinsentuin Groningen. Uit nalatenschap van de kunstenaar, onduidelijk gesigneerd.
648. Goud en zilver, cakevork en dasspelden
Goud en zilver. Lot van drie stuks: Een cakevork en twee dasspelden waarvan 1 van goud (14k). Midden 20e eeuw. A. cakevork op de steel 'melkmeisje', gemerkt: Nederlandse merken voor 835 zilver. B. Zilveren dasspeld voorstelling van twee ankers, gemerkt. C. Gouden dasspeld voorstelling van twee ankers, gemerkt.
568. Litho, Théophile Alexandre Steinlen
Litho, Concert du Conservatoire, van Théophile Alexandre Steinlen (1859-1923). Gedrukt in 1916.
647. Lot zilver
Divers lot zilver waaronder een asbak en een gebaksvork.
560. Schilderij
465. Wandkleed
Ingelijst wandkleed, geweven Koran vers, eind 20e eeuw.
598. Tekening
Tekening van een Belgisch trekpaard. Rechtsonder gesigneerd met initialen. Midden 20e eeuw.
535. Schilderij, De Smit
Schilderij van een volle maan met een schittering in het water. Olieverfschilderij op linnen, linksonder gesigneerd De Smit. Halverwege 20e eeuw.
630. Zilver en o.a. markasiet, broche en een paar oorbellen met markasieten
Zilver en markasiet. Een lot van twee stuks: broche en een paar oorbellen met markasieten, midden 20e eeuw. A. Een broche in de vorm van een pauw met markasieten (vier manco), gemerkt: 835. B. een paar oorbellen met markasieten en cultivé parel, gemerkt: 935.
580. Schilderij, Gijsbert Martens
Schilderij, olieverf op paneel, Gijsbert Martens (1863-1942). Opleiding Academie Minerva Groningen. Maritieme schilder en vader van George Martens.
581. Grafische druk, Betty Scheer
Grafische druk, De lunch 2002, Betty Scheer, nummer 27/70. Linksonder gesigneerd.
572. Sjabloondruk met monografie, Nicole Montagne
Sjabloondruk, Anna Achmatova met bloem, van Nicole Montagne (1961), oplagenummer 29/60. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2000.
574. Zeefdruk, Willem van Hest
Zeefdruk, De Hef Rotterdam 1993, Willem van Hest (1953-), nummer 55/200. Rechtsonder gesigneerd.
536. Schilderij
Schilderij van een stadsgezicht, olieverfschilderij op board. Rechtsonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.
523. Schilderij, Charles Leickert
Schilderij, olieverf op paneel. Charles Henri Joseph Leickert (Brussel, 22 september 1816 — Mainz, 5 december 1907) was een Belgische kunstschilder, gespecialiseerd in Hollandse landschappen en stadsgezichten. Linksonder gesigneerd. Eind 19e eeuw.
439. Imari borden, China, Kangxi periode
Twee Imari borden, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.
9725 CT Groningen