Veiling: Veiling 33 sessie 2

561. Schilderij, Jaques Klein

Schilderij, landschap, olieverf op doek, Jaques Klein. Rechtsonder gesigneerd, uit de jaren 50.

409. Bronzen vaas, Japan

Bronzen vaas met florale motieven, Japanse Art Deco, circa 1900.

425. Famille rose pijpvazen, China

Twee Chinese Kanton famille rose pijpvazen, 19e eeuw.

496. Aquarel, Jan Weinand de Jonge

Aquarel Prinsentuin Groningen. Uit nalatenschap van de kunstenaar, onduidelijk gesigneerd.

722. Treinenmodellen

Zestien treinnmodellen.

648. Goud en zilver, cakevork en dasspelden

Goud en zilver. Lot van drie stuks: Een cakevork en twee dasspelden waarvan 1 van goud (14k). Midden 20e eeuw. A. cakevork op de steel 'melkmeisje', gemerkt: Nederlandse merken voor 835 zilver. B. Zilveren dasspeld voorstelling van twee ankers, gemerkt. C. Gouden dasspeld voorstelling van twee ankers, gemerkt.

568. Litho, Théophile Alexandre Steinlen

Litho, Concert du Conservatoire, van Théophile Alexandre Steinlen (1859-1923). Gedrukt in 1916.

647. Lot zilver

Divers lot zilver waaronder een asbak en een gebaksvork.

560. Schilderij

479. Houtsnede, Japan

Josai Kunitera.

465. Wandkleed

Ingelijst wandkleed, geweven Koran vers, eind 20e eeuw.

598. Tekening

Tekening van een Belgisch trekpaard. Rechtsonder gesigneerd met initialen G.H.B. Midden 20e eeuw.

545. Tekening, Jan Bogaerts

Tekening, gemengde techniek op papier, rechtsonder gesigneerd Jan Bogaerts. Johannes Jacobus Maria (Jan) Bogaerts ('s-Hertogenbosch, 6 juli 1878 - Wassenaar, 2 november 1962) was leerling aan de Academie in Den Bosch en studeerde aan de Koninklijke Academie in Antwerpen tot 1903. Jan Bogaerts was lid van de kunstenaarsverenigingen Pulchri Studio en Sint Lucas.

714. Pop

Pop gemerkt op het achterhoofd. Circa 1930.

630. Zilver en o.a. markasiet, broche en een paar oorbellen met markasieten

Zilver en markasiet. Een lot van twee stuks: broche en een paar oorbellen met markasieten, midden 20e eeuw. A. Een broche in de vorm van een pauw met markasieten (vier manco), gemerkt: 835. B. een paar oorbellen met markasieten en cultivé parel, gemerkt: 935.

478. Houtsnede, Japan

Kyonaga Shunga prent, Japan

580. Schilderij, Gijsbert Martens

Schilderij, olieverf op paneel, Gijsbert Martens (1863-1942). Opleiding Academie Minerva Groningen. Maritieme schilder en vader van George Martens.

581. Grafische druk, Betty Scheer

Grafische druk, De lunch 2002, Betty Scheer, nummer 27/70. Linksonder gesigneerd.

574. Zeefdruk, Willem van Hest

Zeefdruk, De Hef Rotterdam 1993, Willem van Hest (1953-), nummer 55/200. Rechtsonder gesigneerd.

572. Sjabloondruk met monografie, Nicole Montagne

Sjabloondruk, Anna Achmatova met bloem, van Nicole Montagne (1961), oplagenummer 29/60. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2000.

700. Porseleinen pop

Replica Heubach porseleinen pop.

523. Schilderij, Charles Leickert

Schilderij, olieverf op paneel. Charles Henri Joseph Leickert (Brussel, 22 september 1816 — Mainz, 5 december 1907) was een Belgische kunstschilder, gespecialiseerd in Hollandse landschappen en stadsgezichten. Linksonder gesigneerd. Eind 19e eeuw.

650. Lot zilver bestek

489. Madoera kris

Madoera kris met houten greep en decoratie van flora en vliegend paardje, kling met pamor Kulit Semanka. Circa 1900.

439. Imari borden, China, Kangxi periode

Twee Imari borden, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.

9725 CT Groningen