648. Goud en zilver, cakevork en dasspelden
Goud en zilver. Lot van drie stuks: Een cakevork en twee dasspelden waarvan 1 van goud (14k). Midden 20e eeuw. A. cakevork op de steel 'melkmeisje', gemerkt: Nederlandse merken voor 835 zilver. B. Zilveren dasspeld voorstelling van twee ankers, gemerkt. C. Gouden dasspeld voorstelling van twee ankers, gemerkt. |
Kavelnummer en naam | 648. Goud en zilver, cakevork en dasspelden | |
Veiling | Veiling 33 sessie 2 | |
Afmetingen | Max. lengte 18,5 cm zilver 31,6 gram en goud 1,9 gram | |
Conditie | In goede staat. | |
Huidig bod | € 30 | |
Verkoopprijs | € 30 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen