648. Goud en zilver, cakevork en dasspelden

Goud en zilver. Lot van drie stuks: Een cakevork en twee dasspelden waarvan 1 van goud (14k). Midden 20e eeuw. A. cakevork op de steel 'melkmeisje', gemerkt: Nederlandse merken voor 835 zilver. B. Zilveren dasspeld voorstelling van twee ankers, gemerkt. C. Gouden dasspeld voorstelling van twee ankers, gemerkt.

Kavelnummer en naam 648. Goud en zilver, cakevork en dasspelden
Veiling Veiling 33 sessie 2
Afmetingen Max. lengte 18,5 cm zilver 31,6 gram en goud 1,9 gram
Huidig bod€ 30
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen