572. Sjabloondruk met monografie, Nicole Montagne

Sjabloondruk, Anna Achmatova met bloem, van Nicole Montagne (1961), oplagenummer 29/60. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2000.

Kavelnummer en naam 572. Sjabloondruk met monografie, Nicole Montagne
Veiling Veiling 33 sessie 2
Afmetingen 43 x 58 cm.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen