Veiling: Veiling 33 sessie 2

437. Imari melkkan, China, Kangxi periode

Imari melkkan, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.

445. Borden, China, 18e eeuw, Chienlung periode

Vier borden, China, 18e eeuw, Chienlung periode. Fijne schildering met bloemen en planten.

447. Beeld, Indonesië

Bronzen beeld van knielende Javaanse vrouw, 20e eeuw.

809. Ebbenhout, beeld van de Makonde stam, Zuid-Tanzania Afrika

Ebbenhouten beeld van de Makonde stam, Zuid-Tanzania Afrika.

813. Steen, beeld Nomoli, Sierra Leone

Steen, beeld type Nomoli, oorspronkelijk uit het Sapi koninkrijk, zo genoemd door de Mende bevolking, Sierra Leone. Deze beelden komen oorspronkelijk uit de periode 13e - 18e eeuw.

486. Madoera kris

Madoera kris met ivoren greep en decoratie van flora en vliegend paardje. Rechte kling met pamor Kulit Semanka, metalen pendok. Circa 1900.

452. Celadon vaas, China

Bewerkte Celadon vaas met gekerfd decor.

816. Decoratieve beelden man en vrouw, Afrika

Twee decoratieve spekstenen beelden van een man en een vrouw, 2e helft 20e eeuw, Afrika.

453. Kop-en-schotels, China

Drie koppen en zeven schotels, China, 19e eeuw.

549. Schilderij, Robert Ives Browne

Schilderij, olieverf op paneel, Robert Ives Browne (1866-1959). Browne behoorde tot de Haagse impressionisten en werd samen met o.a. Tholen en Akkeringa uitgekozen om Nederland te vertegenwoordigen op de wereldtentoonstelling in San Francisco. Zijn werk wordt o.a. tentoongesteld in het Frans Hals museum.

536. Schilderij

Schilderij, olieverf op board, stadsgezicht. Rechtsonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

512. Schilderij, Wonink

Schilderij, bloemstilleven, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd Wonink, circa 1970.

615. Zilveren theeservies

Zilveren theeservies bestaande uit theepot, suikerpot, melkkan gemerkt met Engelse leeuw en anker (Birmingham) en jaarletter G (1931) en dienblad gemerkt 800.

455. Dekselpot en asbak

Messing asbak in de vorm van een duivel masker en een gebronsd tinnen deksel pot met een afbeelding van een draak. Eerste helft 20e eeuw.

567. Litho's, Théophile Alexandre Steinlen

Twee litho's van Théophile Alexandre Steinlen (1859-1923). Au benefiche de la creche du 16e arrondissement gedrukt in 1895 en L'Aisne Devastee (met kleur) gedrukt in 1918.

576. Sjabloondruk, Nicole Montagne

Sjabloondruk, Marlène Dietrich, Nicele Montagen (1961-), nummer 13/30. Rechtsonder gesigneerd.

711. Poppen

Lot met vijf verschillende poppen. Tweede helft 20e eeuw.

613. Zilveren kandelaar Van Kempen & Begeer

Zilveren Louis XIV-stijl vijflichts kandelaar. Van Kempen & Begeer, Voorschoten, 1975

596. Schets

Schets van een slapend kindje. Linksonder gesigneerd Jan Sluijters. Begin 20e eeuw.

599. Aquarel, G. Widforss

Aquarel, Grand Canyon, Gunnar Mauritz Widforss (1879-1934). Linksonder gesigneerd.

499. Houtskooltekening

Houtskooltekening van een paar laarzen. Rechtsonder gesigneerd met initialen en gedateerd JH '76.

530. Zeefdrukken, Cyril Lixenburg

Twee zeefdrukken "Centre square", geometrische compositie, pendant, Cyril Lixenberg (1932-2015).

529. Zeefdrukken, Cyril Lixenberg

471. Porseleinen vazen, Japan, Chinese inspiratie

Porseleinen vazen, Japan, 19e eeuw, Chinese inspiratie.

439. Imari borden, China, Kangxi periode

Twee Imari borden, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.

9725 CT Groningen