Veiling: Veiling 33 sessie 2

452. Celadon vaas, China

Bewerkte Celadon vaas met gekerfd decor.

453. Kop-en-schotels, China

Drie koppen en zeven schotels, China, 19e eeuw.

549. Schilderij, Robert Ives Browne

Schilderij, olieverf op paneel, Robert Ives Browne (1866-1959). Browne behoorde tot de Haagse impressionisten en werd samen met o.a. Tholen en Akkeringa uitgekozen om Nederland te vertegenwoordigen op de wereldtentoonstelling in San Francisco. Zijn werk wordt o.a. tentoongesteld in het Frans Hals museum.

512. Schilderij, Wonink

Schilderij, bloemstilleven, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd Wonink, circa 1970.

615. Zilveren theeservies

Zilveren theeservies bestaande uit theepot, suikerpot, melkkan gemerkt met Engelse leeuw en anker (Birmingham) en jaarletter G (1931) en dienblad gemerkt 800.

455. Dekselpot en asbak

Messing asbak in de vorm van een duivel masker en een gebronsd tinnen deksel pot met een afbeelding van een draak. Eerste helft 20e eeuw.

567. Litho's, Théophile Alexandre Steinlen

Twee litho's van Théophile Alexandre Steinlen (1859-1923). Au benefiche de la creche du 16e arrondissement gedrukt in 1895 en L'Aisne Devastee (met kleur) gedrukt in 1918.

576. Sjabloondruk, Nicole Montagne

Sjabloondruk, Marlène Dietrich, Nicele Montagen (1961-), nummer 13/30. Rechtsonder gesigneerd.

711. Poppen

Lot met vijf verschillende poppen. Tweede helft 20e eeuw.

613. Zilveren kandelaar Van Kempen & Begeer

Zilveren Louis XIV-stijl vijflichts kandelaar. Van Kempen & Begeer, Voorschoten, 1975

596. Schets

Schets van een slapend kindje. Linksonder gesigneerd. Begin 20e eeuw.

599. Aquarel

Aquarel. Linksonder gesigneerd.

499. Houtskooltekening

Houtskooltekening van een paar laarzen. Rechtsonder gesigneerd met initialen en gedateerd JH '76.

530. Zeefdrukken, Cyril Lixenburg

Twee zeefdrukken "Centre square", geometrische compositie, pendant, Cyril Lixenberg (1932-2015).

529. Zeefdrukken, Cyril Lixenberg

471. Porseleinen vazen, Japan, Chinese inspiratie

Porseleinen vazen, Japan, 19e eeuw, Chinese inspiratie.

617. Zilveren kwispedoor

Zilver. Kwispedoor, 19e eeuw. Ongemerkt maar getoetst op zilver.

631. Zilver en o.a. carneool, ring met carneool en een broche

Zilver en o.a. carneool. Lot van twee stuks: ring met carneool en een broche. Midden 20e eeuw. A. Ring met geslepen carneool, gemerkt: Zwaard 835 en meesterteken: Leesener, Amsterdam. B. Broche met blauwe steen, onedel metaal. en sluiting defect.

525. Schilderij, W.B. van Marle

Schilderij, bloemstilleven, olieverf op doek. Willem Barend van Marle (1909-1988), rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1933.

537. Schilderij

Schilderij, romantisch tafereel, olieverf op paneel, circa 1800.

432. Kop-en-schotels, China, Kangxi periode

Twee kop en schotels, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.

646. Beursjes

Lot met twee zilveren beugelbeursjes, een zilveren beugel en een beurs van alpaca. Oudste beurs gedateerd 1882.

498. Schilderij, Jan Voerman

Schilderij, stilleven met pijlkruit op blauwe ondergrond, olieverf op board, Jan Voerman (1890-1976) Gesigneerd met monogram en gedateerd.

815. Hout, decoratieve wandelstokken, Afrika

Twee decoratieve houten wandelstokken, 2e helft 20e eeuw, Afrika. Bewerkte stokken met gezichten en dierfiguren.

439. Imari borden, China, Kangxi periode

Twee Imari borden, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.

9725 CT Groningen