Veiling: Veiling 33 sessie 2

501. Pendanten, G. van Dommersen

Pendanten, waterverf op paneel achter glas. Zeegezicht met boten. Linksonder gesigneerd G. v. Dommersen. 19e eeuw.

404. Schilderij op zijde

Handgeschilderde Moghul voorstelling op zijde, midden 20e eeuw.

513. Zeefdruk, Jan van der Zee

Zeefdruk , Jan van der Zee (1898-1988). Van der Zee was lid van de Groninger kunstenaarsvereniging De Ploeg. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1968.

522. Potloodtekening, Pit van Loo

Potloodtekening van het drop Wons, Pit van Loo, jaren 70. Pieter (Pit) van Loo (Winsum, 18 april 1905 - Haren, 25 juni 1991) was lid van de Groninger kunstenaarsvereniging De Ploeg. Rechtsonder gesigneerd.

528. Schilderij, G.H. van der Meulen

Schilderij, olieverf op doek. Georgius Hendrikus van der Meulen (Leeuwarden 1889-1951), rechtsonder gesigneerd. Circa 1940.

603. Parfumflesjes

Vier parfumflesjes met zilveren montering.

605. Armbanden, broche en ketting met hanger

Armbanden, broche en een ketting met hanger. De armbanden zijn gemaakt van bijbelbeslag.

421. Bronzen vazen, Japan

Twee Japanse bronzen vazen met reliëfdecor van vogels en bloemen. Gemerkt aan de onderkant, circa 1900, Meiji periode.

426. Bronzen koro, Japan

Bronzen koro, rijkelijk in hoog reliëf gedecoreerd, Foo dog op de deksel, rondom op de buik een man en vrouw. Japan circa 1900, Meiji periode.

566. Litho's, Théophile Alexandre Steinlen

Twee litho's van Théophile Alexandre Steinlen (1859-1923). Francs-tireurs serbes (met kinderen) gedrukt in 1916 en L'Aide Aux Mutiles de Guerre gedrukt in 1915.

565. Schilderij, Rien Poortvliet

Schilderij, wilde zwijnen in de winter, olieverf op doek. Rien Poortvliet (1932-1995), rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1974.
Volgrecht van toepassing.

538. Schilderij, A. Kaufhold

Schilderij, landschap, olieverf op doek, August Kaufhold (1884-1955). Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

578. Ets, Jaap Geerling

Ets, 's aule-étête 1984, Jaap Geerling (1923-2005), nummer 1/4 eigen druk. Gesigneerd in druk.

571. Ets/aquatint, Lucebert

Ets,/aquatint, zonder titel, Lucebert (Amsterdam 1924-Alkmaar 1994), nummer 84/200. Rechtsonder gesigneerd.

575. Litho, Lucebert

Litho, oh oor oh hoor, Lucebert (Amsterdam1924-Alkmaar 1994), nummer 16/100. Linksonder gesigneerd. Toelichting Rijksmuseum: lichtbruin vlak met daarover verspreid figuren opgezet in blauwe lijnen, ingevuld met groen. De man rechtsonder is Lucebert. Naast zijn oor is in spiegelbeeld te lezen "oh oor o hoor". Linksboven een naakte vrouw tot op haar middel, aan de randen menselijke figuren.

577. Linoleumdruk, Hans Wap

Linoleumdruk op papier, Babel, Hans Wap (1943-), nummer 12/60. Rechtsonder gesigneerd.

604. Theelepels

Twaalf zilveren apostellepeltjes verdeeld over twee houten lepelrekjes. Eerste helft 20e eeuw.

547. Aquarel, Willem Wolthuis

Aquarel, landschap, Willem Wolthuis (Winschoten 1940-). Rechtsonder gesigneerd en gedateerd.

606. Lot zilver

Divers lot zilver waaronder een beker, vaasje, servetringen en een lepel.

716. Pop met stoel

Pop met houten stoel, circa 1920.

713. Poppen

Lot met wee verschillende poppen. Circa 1930.

446. Lot porselein, China

Divers lot Chinees porselein, 18e en 19e eeuw.

610. Lot zilver

Divers lot zilver waaronder een miniatuur bijbel en een miniatuur ketel.

801. Metaal, manilla's, Afrika

Metaal, een lot van drie stuks diverse uitvoeringen manilla's. Midden 20e eeuw, Afrika. Oorspronkelijk betaalmiddel.

709. Poppen

Lot vijf verschillende poppen, circa 1930.

9725 CT Groningen